jít naiDNES.cz

Fuck the Age, hlásá do světa Krainová, která se v Portugalsku svlékla, a vyšlo z toho tohle!

Fuck the Age, hlásá do světa Krainová, která se v Portugalsku svlékla, a vyšlo z toho tohle!
Simona Krainová (46) si splnila svůj velký sen. Ještě než se odebere do „modelkovského“ důchodu (do něhož se beztak nechystá, není důvod), chtěla nafotit sexy a dráždivé snímky, na které by mohla být pyšná. Povedlo se. Kalendář, který kráska nazvala výmluvě Fuck the Age, je takových fotek plný!
Lukáš Vltavský Expres.cz
  12:16

1.Poctivá práce

„Někdo sice říká, že už směřuji k anorexii, takovým komentářům se ale od srdce směji,“ nechala se slyšet Simona Krainová, která z jídelníčku kvůli focení kalendáře vyškrtla všechny sladkosti, zato o to víc cvičila a hýbala se. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Kila šla dolů a její postava už je dokonalá.

Simona Krainová vypadá výborně, o tom není pochyb.

2.Naposledy

„Čeká mě focení v Portugalsku, na kterém mi opravdu záleží. Půjde o moje poslední nude fotky. Velmi ráda bych šla příkladem a ukázala všem, že ani v mém věku ještě ženy nemusí rezignovat na život a dobrovolně se odebrat do starého železa,“ poznamenala před cestou na jih Evropy Krainová.

Simona Krainová brala focení velmi zodpovědně.

3.V dobrých rukou

„Celé focení probíhalo pod vedením fotografa Lukáše Dvořáka, který tyto věci umí na fotku přenášet s citem. Samozřejmě mám pud sebezáchovy, a kdyby toho bylo moc, nezveřejníme to,“ svěřila se Simona.

Simona Krainová je v životní formě.

Simona Krainová je v životní formě.

4.Cíl byl jasný

„Nebude to ale nic prvoplánového a lascivního,“ avizovala Simona, která má nos na úspěšné projekty a jen tak do něčeho by nešla. Nutno říct, že na křtu kalendáře Fuck the Age v pražské restauraci Soho bylo jasné, že se snaha a práce celého týmu zúročily a dílo se podařilo.

Simona Krainová si udělala radost. Fotkami.

5.Bonusová otázka

I když Simona Krainová uvedla, že takové fotky fotila naposledy, zřejmě aby se mohla konečně pořádně najíst a nemusela „furt cvičit“, něco nám říká, že v budoucnu možná přijde ještě série „těch nejposlednějších snímků“. A i kdyby nepřišla, nevadí, máme tuhle...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pátek 18. října 2019, svátek má Lukáš
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz