Krainová řeší ústup ze slávy: Mění image a obklopuje se mladými a úspěšnými

Simona Krainová výrazně omladila svůj doprovod a lidi, kterými se ráda obklopuje. | foto: Koláž Expres.cz

Modelka Simona Krainová (46) se za roky strávené v prostředí showbyznysu leccos naučila. Velmi dobře ví, že štěstí přeje připraveným, a proto se stále častěji obklopuje vlivnými influencery a youtubery. A dělá dobře. Sázka na „mladou krev“ se zatím ukazuje jako velmi chytrý tah.

„Budu žít tak, jak chci, a fakt mě netrápí zpráva od doktora. Až přijde můj čas, půjdu a nezajímá mě tvůj dojem z toho, jak žiju,“ vypůjčila si Simona Krainová text písně slovenského rapera Kaliho, který je jedním z porotců The Voice Česko Slovensko.

Známá kráska, která se po návratu z exotické dovolené na ostrově Zanzibar opět naplno vrhla do pracovního kolotoče, mnohé dost překvapila novým vzhledem. Svou blonďatou hřívu totiž vyměnila za růžovou. V sexy oblečku navíc skvěle prodala postavu, kterou poslední měsíce utužovala pravidelným cvičením a zdravou stravou.

„Boží, ty vlasy jsou top!“ nešetřili chválou fanoušci poté, co se Simona na narozeninové párty v restauraci Soho ukázala v novém. „Nádherná, sexy a vůbec ne umělá, jak tu někteří píší. Simonko, nedělejte si nic z blbých komentářů,“ přidali se další.

Nová image jde ruku v ruce s tím, že Krainová poslední dobou sází na mladé a velmi ráda s nimi tráví čas a zve je na své akce a propojuje je s projekty, v nichž hraje prim. Jejím velkým oblíbencem je například Mikolas Josef, kráska ale dost fandí i Monice Bagárové. S velkou radostí se zúčastnila i předávání cen Czech Social Awards, které oceňují úspěšné youtubery a influencery.

A dělá dobře. Držet prst na tepu doby je nutné, pokud nechce zůstat sedět v koutě v Klubu odložených (slavných) žen, o které už není zájem...

Komentáře