Věčné rivalky! Krainová a Rolins se vystavily na Bali: Která z nich je víc sexy?

Simona Krainová i Dara Rolins na Bali vystavily svá těla na odiv. Aby ne, v jejich případě to není vůbec na škodu, naopak. | foto: Koláž Expres.cz

Bývaly to nerozlučné kamarádky, které se od sebe nehnuly na krok. S přibývajícími léty se jejich cesty rozešly a v současné době se bez sebe Simona Krainová (45) a Dara Rolins (46) klidně obejdou. Výjimku neudělaly ani na indonéském ostrově Bali, kde obě krásky tráví dovolenou.

„Děkuju za komenty, pochvaly a doporučení i kritiky, co je pro mě dobré, zdravé, co zlepšit, co dělat a nedělat a tak. Chci jen říct, že se moje tělo během roku v závislosti na prostředí a zátěži mění,“ vzkázala svým fanouškům zpěvačka.

„Tady na Bali se mé tělo vždy vyseká, odvodní a zmenší a není to tím, že bych tu nejedla. Včera jsem měla k večeři špagety frutti di mare a panna cottu,“ pochlubila se Rolins, která se na Bali se Simonou Krainovou sice nepotkala, to ale neznamená, že by tu nenarazila na jiné krajany.

„Dnes jsme potkali tohoto šarmantního mladíka. Prý jestli se s ním Lola nevyfotí,“ vtipkovala Dara Rolins u snímku, na němž pózuje její dcera Laura s Leošem Marešem. Ten se sem s manželkou Monikou také vypravil na dovolenou, a tak o české hvězdy nebyla v tomto koutě světa na začátku nového roku nouze.

To Simona Krainová si na dovolené bez dětí užívá chvil, které má jen pro sebe, dělí se o ně maximálně s manželem Karlem Vágnerem. „Moje mysl začíná být na tomto místě čistá jako zrcadlo... A můj žaludek taky,“ poznamenala s úsměvem modelka, která se v té době rekreovala na Bali v části Pemuteran a evidentně se očista daří podle plánu.

„Běh v sauně mám konečně za sebou,“ komentovala pro změnu své běžecké fotky z pláže. „Není to úplně můj šálek kávy, ale ten pocit PO je k nezaplacení,“ dodala známá kráska.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:04 10. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  21
 • Super
  14
 • Trapas
  14
 • Tvl
  13
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat