Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Bali, jak má být! Nejdříve sběr plastů, potom déšť. | foto: instagram

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže se svým manželem vyrazila oproti většině turistů na sever ostrova, ale navíc prožívají jedno dobrodružství za druhým. Zapomeňte na celodenní chytání bronzu a popíjení koktejlů! Bývalá modelka se aktivně pustila do sběru plastů a několik dní ji dokonce potrápil déšť!

Dovolená Simony Krainové začíná místy připomínat kultovní komedii Bláznivá dovolená z osmdesátých let, v níž rodina Griswoldových vyrazí do obřího zábavního parku a během cesty je potká víc katastrof, než většina lidí zvládne za celý život!

Blonďatá kráska se nejprve rozhodla sbírat na exotickém Bali plastové odpadky, které se tam od dob její poslední návštěvy nebezpečně rozšířily.

Úsměvy místních z tváří ani po letech nezmizely, avšak fenomén plastu je začíná hodně trápit, protože ohrožuje jejich živobytí, pomalu likviduje podmořský život, znečišťuje ovzduší,“ píše na sociální síti Simona Krainová, která přiložila ruce k dílu a ládovala obrovské pytle poházenými plastovými odpadky.

Dále se dlouhonohá Krainová musela potýkat s nepřízní počasí, když azurové nebe vystřídal vydatný déšť. Naštěstí kráska se jen tak nedá, a tak si chvíli zkrátila alespoň malou legrací, když pro své fanoušky natočila video, v němž se v hustém dešti natírá opalovacím krémem a připíjí si sklenkou šampaňského.

Fotogalerie

Komentáře