jít naiDNES.cz

Krainová nechala syny koupat s rejnoky. Ti přitom zabili i lovce krokodýlů

Simona Krainová mluví o dovolené snů, ta se ale mohla v mžiku proměnit v noční můru. Modelka se totiž společně se svými syny koupala s rejnoky. Ti přitom v minulosti dokázali, že umí být pořádně nebezpeční.

Při pohledu na poslední snímky z Instagramu Simony Krainové se tají dech. Modelka společně se svým mužem Karlem Vágnerem a jejich dvěma syny vyrazila na pozvání Zuzany Belohorcové a Vlasty Hájka na Bahamy.

Právě tam se jim naskytla příležitost se vykoupat se žraloky a rejnoky.

„Když jim dáte něco k jídlu, máte hned nové kámoše, kterých se jen tak nezbavíte. Jedno z nejkrásnějších míst, co jsem kdy viděla,“ vyznala se modelka, která procestovala celý svět, takže má s čím srovnávat.

Ačkoliv se koupání s malými žraloky a rejnoky zdá být jako bezpečná kratochvíle na dovolené v exotickém ráji, nutno říct, že opak je pravdou. Bodnutí rejnoka je totiž dost nebezpečné.

Celý svět se o tom přesvědčil v září roku 2006, kdy po takovém bodnutí zemřel „lovec krokodýlů“ Steve Irwin.

Ačkoliv někdo může argumentovat, že šlo o rejnoka z čeledi trnuchovitých, který je na rozdíl od těch z Baham nebezpečný, obezřetnosti není nikdy dost.

Hlavně že se nikomu nic nestalo a rodinka má zážitek na celý život.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře