Jako vejce vejci: 6 věcí, které z Krainové a Verešové dělají siamská dvojčata

30. října 2019
Nedá se říct, že by Simona Krainová (46) a Andrea Verešová (39) byly kamarádky a denně si volaly, naopak. Když na to přijde, nevynechají příležitost se o sebe slovně alespoň „otřít“. Přitom si nemají moc co vyčítat, protože to, co dělají a jak se navenek prezentují, je v mnoha ohledech identické. Začněme třeba dovolenými, které si obě dopřávají každý měsíc...

1.Delegátky roku

Ani Andrea Verešová, ani Simona Krainová nevydrží dlouho doma. Mají sice plná ústa toho, že doma je doma, ve finále se na rodné hroudě cítí skvěle jen pár týdnů.

Pak už stůj co stůj musí „za teplem“, doplnit zásobu „vitaminu sea“, vyskladnit hroudu vybarterovaných plavek, za „byznysem“ nebo nafotit sérii (ne)motivačních kalendářů a diářů. 

Když na to přijde, byly by obě dámy skvělé delegátky pro „horních deset tisíc“, těžko si je představit, kterak lifrují autobusy do Poreče nebo Bibione, sluší jim spíše Porto Cervo na Sardinii nebo řecký Mykonos.

Simona Krainová je v životní formě.

Simona Krainová je v životní formě.

2.Chytré horákyně

Krainová ani Verešová se nenarodily pro to, aby chodily příliš oblečené. Nejlépe se cítí oděny do slunečních paprsků a mořské pěny, maximálně tak plavek rafinovaného střihu.

Když už to musí být, obléknou koktejlky nebo večerní róbu, musí ale být dostatečně sexy a mít alespoň sedm rozparků, pro štěstí samozřejmě.

Andrea Verešová je již dvacet let na scéně.

Andrea Verešová je již dvacet let na scéně.

3.Do roztrhání těla

Verešová miluje lyžování, Krainová aktuálně zase běh. Obě krásky se předhánějí v tom, kolik toho uběhnou, jak na sobě tvrdě makají v posilovně nebo fanouškům zuřivě vyprávějí o tom, že ten a ten doplněk stravy je nejlepší. 

Samozřejmě nechybí série patřičně sexy fotek, které mají všechny přesvědčit o tom, že „upocené“ chvíle v českém Aspenu čili ve Špindlu nebo třeba úmorné běhání ve čtyřicetistupňovém horku jsou to nejlepší, co pro sebe můžete udělat...

4.Mudrosloví národa česko-slovenského

Co se inteligence týče, nemůžeme obě krásky hodnotit, „odpíchnout“ se lze maximálně podle toho, co dámy vyzařují a vysílají navenek. Ani v tomto ohledu si nemají co vyčítat. 

Moudrostmi a citáty proslula hlavně Andrea Verešová, Simona Krainová se ale taky nenechá zahanbit, i když je v tomto ohledu jadrnější a do jisté míry „přízemnější“, přece jen je to ostrá holka z Havířova.

Simona Krainová byla na křtu kalendáře Fuck the Age zatraceně sexy.

Simona Krainová byla na křtu kalendáře Fuck the Age zatraceně sexy.

5.Hérečky

Aktuálně Krainová září v roli právničky v Ordinaci v růžové zahradě 2, za sebou má i angažmá ve filmech Vybíjená, Kamarád do deště 2, zatímco Verešová netrpělivě čeká na premiéru pokračování velkofilmu Perinbaba, zahrála si ale v seriálu Svatby v Benátkách.

Nadšení pro film a práci před kamerou ani jedné nechybí. Stejně jako poťouchlost, s níž pak výkony té druhé komentují...

Andrea Verešová v pohádce Perinbaba 2

Andrea Verešová v pohádce Perinbaba 2

6.Zdatné trhovkyně

Při pohledu na Instagram obou krásek může mít nezúčastněný člověk pocit, že by „prodaly i vlastní matku“, a nebude daleko od pravdy. Ať jedna, nebo druhá občas nevychytá míru marketingové únosnosti a vyskakuje na vás i z krabice od mléka.

Verešová i Krainová by však měly pochopit, že méně někdy znamená více. Na druhou stranu pro ně je to vždycky jen kšeft.

Za nos by se měly chytit spíše firmy, které jim zakázky bezmyšlenkovitě zadávají, aby pak přišly na to, že dámy zpropagují klidně i tři značky aut denně, což není úplně „to pravé ořechové“.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:43 27. února 2020. Anketa je uzavřena.

  • 68
  • 55
  • 41
  • 39
  • 38
  • 37
Komentáře