Simona Babčáková od základů mění svůj život: Může za to nový přítel?

Simona Babčáková od základů mění své životní návyky. Může za to její nový přítel? | foto: Koláž Expres.cz

Herečka Simona Babčáková (45) o svém soukromí mluví jen velmi nerada a otázkám na tělo se vyhýbá velkým obloukem. Hvězda Dejvického divadla po dlouhé době udělala výjimku. Přimělo ji k tomu natáčení reklamního spotu pro oblíbený obchodní řetězec. K významné životní změně ji ale možná inspiroval i přítel Honza, s nímž se nedávno objevila ve společnosti.

„Jídlo je oblast, kterou jsem v minulosti podceňovala, a až postupem času jsem si začala uvědomovat, jak je to důležité téma,“ nechala se slyšet Simona Babčáková, která se na obrazovce tentokrát představí v úplně jiné roli, než jsme byli zvyklí. 

„Rozhodla jsem se, že ve svém životě udělám něco jinak a nyní se snažím změnit stravovací způsoby nejen u sebe, ale i u mých dětí,“ překvapila herečka, která se naposledy blýskla ve filmu Úsměvy smutných mužů nebo v seriálech Ohnivý kuře a Čtvrtá hvězda.

Ty tam jsou doby, kdy odcházela z večírku mezi posledními. Babčáková postupem času přehodnotila životní hodnoty.

Na společenské dění ale nerezignovala úplně, přece jen by bez jejího charakteristického projevu, smyslu pro humor i tanečního umu byla třeba afterparty po Českých lvech o poznání nudnější.

„Líbí se mi, že těmto obchodům jde o změnu myšlení lidí směrem ke zdravé výživě, stravování, zdravému stylu života a vaření. S tím se ztotožňuji,“ řekla ke spolupráci dlouholetá členka souboru Dejvického divadla, která se v reklamě objevila spolu se synem Albertem.

Sympatická herečka poslední dobou jenom září. Jistě to nebude jen tím, že lépe a kvalitněji jí a začala číst etikety na obalech a zajímat se o trendy ve zdravé výživě. Lví podíl na tom jistě má i přítel Honza. Sympatický gentleman, s nímž se objevila na Žofíně na akci Ať žije Forman, jí evidentně velmi svědčí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:27 9. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  33
 • Tvl
  11
 • Trapas
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat