Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i proto, že především hrála různé ošklivky. Neměla moc hezký styl oblékání a její ženskost vždycky zanikla. Jenže na červeném koberci teď všem vyrazila dech. Na předávání cen Český lev přišla tak vymóděná, až ji lidé nepoznávali.

Herečka Simona Babčáková je známá třeba ze sitcomu Comeback, kde hrála výčepní, která má k pořádnému vkusu daleko a nikdo by si o ni neopřel ani kolo.

Ale ve skutečnosti v ní dřímá dáma každým coulem, jež na červeném koberci dokáže překvapit až tak, že všem spadne čelist.

Takové překvápko se jí povedlo na 26. ročníku udílení Českých lvů, kde předávala jednu z cen. Na pódiu sice musela mít kostým své postavy, ale po Rudolfinu se procházela jako princezna.

Dlouhou lesklou černou sukni a k ní sametové červené triko podtrhla slavnostním účesem, který jí velmi lichotil a udělal z ní opravdu ženu se vším všudy.

Málokdo v ní poznal tu „drzou“ herečku bez vkusu. Sláva, konečně ukázala, že má na to, aby byla hvězdou první velikosti.

Simono, tleskáme, jen tak dál!

Fotogalerie

Komentáře