jít naiDNES.cz

Bubeník kapely Mirai se vyrovnává se smrtí manželky: Čtu verše v Bibli

Kapela Mirai vydala necelý týden po smrti bubeníkovy manželky prohlášení. Jaký chtěla mít pohřeb a co nešťastného Šimona drží nad vodou? Vyhledává si podtrhané verše v Bibli!

„Denča mě vždycky podporovala ve všem, co dělám a co mě baví. Poslední věc, kterou sdílela na svém Facebooku před svým odchodem, bylo ohlášení naší nové desky. Proto jsem se rozhodl zachovat alespoň poslední koncert v pražské Lucerně, na který se sama těšila a který věnujeme právě jí,“ nechal se slyšet Šimon. 

Zmíněný koncert proběhne 31. října. Zbytek turné se rozhodla kapela Mirai přesunout na jaro 2018. Rozhodnutí hudebníci nechali pouze na Šimonovi a na jeho psychickém stavu.  

„Kluci z kapely se mnou trávili čas během nejhorších chvil a jsem vděčný za to, že sami přišli s návrhem přesunout nadcházející koncerty na jaro,“ tvrdí bubeník. 

Šimon Bílý vydal prohlášení.

Šimon Bílý vydal prohlášení.

Denisa Bílá zemřela 15. září poté, co ji na přechodu srazilo auto. Přestože se ji záchranáři snažili oživit, při leteckém transportu do nemocnice zemřela. 

„Pro ty, kteří jste Denču znali, milovali a chcete se s ní rozloučit v den pohřbu, měla přání, které bych chtěl splnit. Když přišla řeč na pohřeb, říkala: Chtěla bych veselý pohřeb plný barev a hudby. Nebojte se tedy obléknout tak, abyste se cítili dobře.“

Denisa (+26) byla za Šimona 6 let vdaná.

Denisa (+26) byla za Šimona 6 let vdaná, pár spolu tvořili 9 let.

Pohřeb proběhne v pátek 22. září v Moravské Ostravě. Šimon se teď snaží zotavit za pomoci vzpomínek a životních pravd, kterými se Denisa řídila. 

„Co mě v posledních dnech drží nad vodou, jsou verše, které si podtrhávala ve své Bibli. Jsou přesně takové, jaké bylo i její srdce. Plné lásky, víry i naděje. Budu je s vámi sdílet na jejím Instagramu a časem na jejích stránkách spolu s fotografiemi a dalšími věcmi, které byly její,“ dodal na závěr.  

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:35 20. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře