Kardashianovi pro chudé: Do našich domácností připlouvají Štikovi a Koktovi

5. dubna 2018
Na české obrazovky míří show Štiky. Ne, tohle nebude nic pro rybáře ani milovníky akvaristiky. Připlouvá totiž rodina Štikových a Koktových, a tak budeme moct sledovat jejich rodinné vazby, strasti i radosti v přímém přenosu, další festival bizarností.

Na poli reality show přituhuje a tentokrát můžeme nahlížet do osudů rodiny Štikových a Koktových. Rodiny snad netřeba představovat, ale pro jistotu si to zrekapitulujeme.

Celé to začalo románkem tehdy devatenáctileté Ornelly Štikové (dnes 24) a podnikatele Josefa Kokty (60), v té době manžela Gábiny Partyšové. Románek všem zúčastněným přerostl přes hlavu, Kokta se s Partyšovou rozvedl, Ornella otěhotněla, porodila Koktovi syna Quentina a nakonec došlo i na svatbu. To celé probíhalo pod dozorem a v režii Ornelliny matky Moniky. Média měla žně, vztah Ornelly a o 36 let staršího Kokty plnil společenské stránky a z Ornelly se stala celebrita jen díky skandálu. Abychom nepřišli zkrátka, do showbyznysového světa vstoupila i Ornellina mladší sestra Charlotte a Ornellin otec a manžel Moniky Michal.

Jejich osudům jsme pak přihlíželi následující roky, nechybělo nic. Propíral se sex Koktových na sociálních sítích, Ornella jako zlatokopka, nadváha obou Štikových, otec Michal, finance, dluhy, Moničin milenec i krach jejího manželství s Michalem.

Kupodivu i tento koktejl trapnosti se jednoho dne vyprázdnil a rodina začala odhalovat i druhou stranu mince. Přestože si na Ornellu s Koktou lidé ukazovali prstem a čekali rozvod, vztah stále trvá a pár potvrdil, že je zřejmě pojí skutečná láska.

Navíc Monika Štiková se ukázala jako schopná obchodnice, a tak jsme měli možnost sledovat přerod z obtloustlé ženy se spáleným žlutým „hárem“ v šik dámu s břitkým selským rozumem. Kritikům vytřela zrak v televizním pořadu Tchyně, kde projevila moderátorské schopnosti, empatii a talent být před kamerou naprosto přirozená.

Nyní si tuto rodinnou ságu vychutnáme v novém pořadu Štiky, který by mohl být obdobou americké reality show Kardashianovi (Keeping Up with the Kardashians). Ta vykresluje životy členů jednoho klanu a show ukazující každý jejich nesmysl udělala z těchto lidí celebrity a milionáře.

Je to jedna velká, emocemi nabitá rodina, ve které má každý své starosti, radosti, ale také sny a touhu po lásce. Jsou vášniví a často se neshodnou. Přinášíme našim divákům opět něco nového. Ať rozhodně nečekají žádnou reality show, protože uvidí realitu jedné rodiny. A bude se jednat o realitu dost často bizarní. Je to skutečný příběh neskutečné rodiny, který my jsme pouze zaznamenali a díky televizi jej zprostředkujeme divákovi,“ popisuje vedení FTV Prima svůj nový projekt v tiskové zprávě.

Od počátků reality show se u nás žánr s nadšenými diváckými ohlasy již zabydlel a dál jen přiostřuje. Pokaždé, když už má divák pocit, že jde do tuhého a nemůže být hůř, vynoří se ještě drsnější kalibr, což mimochodem kopíruje vývoj zahraničních reality show. Komu už nestačí VyVolení nebo Hotel Paradise, může zkusit Výměnu manželek, Po krk v odpadcích anebo Štiky. Máme se na co těšit, tak se nechme překvapit, kam až nás osudy našeho nejznámějšího a zároveň nejvysmívanějšího rodinného klanu zanesou.

Novou show Štiky bude vysílat FTV Prima od 23. dubna ve 21:35.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 3. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 45
  • 41
  • 19
  • 15
  • 12
  • 9
Komentáře