Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Shopaholicadel vystěhovali z bytu, nesli i kočárek a kolébku pro její panenku, kterou má jako dítě

  Adéla Pulcová známá jako Shopaholicadel po několik týdnů marně prosila na sociálních sítích všechny, kteří by jí mohli pomoci s hledáním nového bydlení, jestli by pro ni nesehnali pronájem hezkého bytu s terasou do 30 tisíc. Žádná nabídka dlouho nepřicházela a nakonec pojala podezření, že jí žádný makléř ani majitel nechce pronajmout byt schválně. A skončilo to vystěhováním.

  V pátek došlo na nejhorší a k bytu Adély Pulcové a jejího partnera Jana Kulase přijel stěhovací vůz, influencerce Adel se prý stále nepovedlo sehnat nový podnájem a údajně nemá kam jít, což zatím nehodlá nijak řešit.

  Poté, co dlouho nemohla sehnat podnájem bytu 3+kk či 3+1 pro ni nakonec přijeli její přátelé se stěhovacím vozem, respektive s větší dodávkou a z pohodlného místa na Praze 2 jen pár kroků od Rašínova nábřeží se museli pakovat, ale podle jejího vyjádření na sociálních sítích je zatím ve hvězdách, kde nové bydlení bude.

  Pulcová to prý zatím nehodlá řešit a zřejmě se ubytují na hotelu a na víkend si chce zajet na wellness, zřejmě aby přišla na nové myšlenky, jelikož všechny jejich věci ze starého bydlení zatím nemá kam dát a je otázkou, kde je nechá do té doby, než si najdou nový byt.

  Vzhledem k tomu, že Kulas stěhoval i velké kusy nábytku včetně gauče či matrací, bude je muset buď někde uskladnit za poplatek, nebo se možná najdou dobří kamarádi, kteří si jejich věci nechají u sebe, než se dostane k novému podnájmu.

  Honza Kulas má plné ruce práce.

  Kolébka je pro Adélinu panenku Markétku.

  Kočárek může být taky pro panenku, nebo pro psa Rikyho.

  Celá eskapáda se stěhováním a s hledáním nového podnájmu, jenž se jí stále nedaří nalézt, samozřejmě vede k otázce, proč si Shopaholicadel nezařídí hypotéku s ohledem na to, že již několikrát tvrdila, že se jí daří vydělávat průměrně 80 tisíc měsíčně a má nízké životní náklady. A protože se sociálními sítěmi a streamy živí už dlouho, mohla by mít našetřen základ na svůj vlastní byt.

  S partnerem Janem Kulasem, se kterým je zasnoubená, nejprve hledali daleko větší byt, měli zájem o čtyřpokojový, ale posléze musela slevit na 3+kk, samozřejmě tam musí být místo pro jejího psa a pro její panenku Markétu, kterou má jako svoje miminko, ostatně i proto se stěhovala kolébka a kočárek. Nedaří se jí prý otěhotnět a real baby doll hračka ji zatím nahrazuje nenaplněné mateřství.

  Adéla nakonec vyšla z domu do již naplněné dodávky.

  Adéla nakonec vyšla z domu do již naplněné dodávky.

  Fotogalerie