Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Shopaholicadel hrozí, že skončí na ulici: Makléři mi odmítají odepsat, tvrdí tiktokerka

  Patří mezi nejznámější české influencery. V minulosti se několikrát nechala slyšet, že její měsíční výdělek činí přes 70 tisíc korun a ráda dává najevo, že si žije na vysoké noze. Nyní ale Adéle Pulcové (30) alias Shopaholicadel reálně hrozí, že skončí na ulici! Zatímco denně streamuje na TikToku a zdá se, že vážnost situace vůbec nechápe, lidé na sociálních sítích vymýšlejí taktiku, aby Adéla nový byt v Praze nesehnala. „Makléři mi neodepisují kvůli tomu, že jsem známá a také kvůli lidem, co mě nemají rádi,“ svěřila se Expresu Adéla, která pak popsala, jaký vysněný byt by si představovala.

  Po sociálních sítích se už nějakou dobu množí zvěsti, že Shopaholicadel a jejího snoubence Jana Kulase již brzy vystěhují z pražského bytu, kde jsou v nájmu. Údajně se to má stát už tento týden a známá tiktokerka si zatím nové bydlení nedokázala sehnat.

  Na jednom ze streamů Adéla Pulcová svým sledujícím naznačila, že by se možná ráda vrátila do České Lípy, kde v minulosti vlastnila byt, který ale před stěhováním do hlavního města prodala.

  „Byl tam záchod na ovládání,“ řekla například během živého vysílání Adéla, která chvílemi působí, že si vůbec neuvědomuje vážnost celé situace.

  „Už jsem měla být pryč v listopadu, musím se co nejdříve odstěhovat. Dala jsem výpověď z nájmu,“ svěřila se nám nyní Pulcová.

  Redaktorovi Expresu si Adéla také postěžovala, že shánění nového bytu je pro ni velmi obtížné. Důvodem je fakt, že majitelé jí nechtějí byt pronajmout a na sítích se dokonce rozjely jakési kampaně, kdy vlastníci nemovitostí veřejně dávají vědět ostatním, jak moc je Adéla nezodpovědná a že není vhodné jí pronajímat byt.

  „Odepisuji na inzeráty a odpověď žádná. Neodepisují mi ani makléři, kvůli tomu, že jsem slavná a také kvůli lidem, kteří mě nemají rádi a píší o mne hlouposti,“ uvedla Shopaholicadel.

  Honza mi s hledáním bytu nepomáhá, říká Adéla. Jaké bydlení si představuje?

  Snoubenec Jan Kulas Adéle prý se sháněním nového bytu vůbec nepomáhá. Mozkem celé operace je tedy kontroverzní tiktokerka, která už ale pomalu začíná propadat zoufalství.

  „S hledáním mi Honza nepomáhá, protože on neví, jaký chci byt a kolik za něj chci platit, protože to budu platit já,“ vysvětlila Adéla, která pak detailně popsala, jaké bydlení by si představovala.

  „Tady nejde o to, jestli se nám současný byt líbí, ale je to pro nás zbytečně velké a 42 tisíc nájem bez poplatků je strašně moc. Chtěla bych 2+kk nebo 3+kk po rekonstrukci, nejlépe novostavba. Maximálně do 30 tisíc korun,“ nechala se slyšet Shopaholicadel.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...