Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Shopaholicadel exkluzivně o rozchodu s Davidem: Vztah s ním mě stál přes milion! Teď se bojím

  Shopaholicadel a partner David Pražák | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  S novináři zásadně nekomunikuje, pro Expres.cz ale Adéla Pulcová alias Shopaholicadel udělala výjimku a velmi detailně se vyjádřila k nedávnému rozchodu se snoubencem Davidem Pražákem. „Mám nového přítele, kterého zatím nechci zveřejňovat, a jsem konečně šťastná. Davida jsem celou dobu živila, vztah s ním mě stál přes milion korun,“ uvedla Adéla, která se prý bývalého přítele nyní tak moc bojí, že raději vůbec nevychází ven z bytu.

  Sociální sítě už několik dní žijí nečekaným a hlavně pořádně drsným rozchodem Shopaholicadel a Fregamera. Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová delší dobu čelila nařčení, že svého snoubence týrá.

  David Pražák v nedávném velkém rozhovoru pro Expres.cz přitom vše popíral a tvrdil, že je do Adély zamilovaný. Teď ale mladík svou bývalou lásku na internetu vykresluje v tom nejhorším možném světle, což se samozřejmě odráží na Adélině křehké psychice.

  „Musela jsem si vzít léky na uklidnění. Není mi dobře. Mám předepsané prášky na psychické problémy,“ řekla redaktorovi Expresu Adéla, která nám pak popsala, jak podle ní vztah s Davidem Pražákem probíhal.

  Shopaholic Adel

  „Celou dobu mě měl jako loutku. Bavil se s reakčními kanály a dával jim informace. Zklamal mě. Opravdu ano. Tohle se nedělá přece. Teď jde proti mně a říká, že jsem d*vka a podváděla jsem ho. On si za to ale na jednu stranu mohl sám. Poslední dobou to neklapalo, rok jsem ho živila, řval na mě, byl agresivní. On asi nechápe, co to je bydlet v pronájmu a že si ten byt chci udržet, protože za to stojí. Konečně tady bude klid bez něho,“ věří Adéla, která je toho názoru, že vztah s Fregamerem ji stál nemalé peníze.

  „Komplet celý rok jsem ho živila. Dala jsem za něj možná milion, možná i více. On nemusel vůbec nic. Hrál si pořád na počítači, otvíral si na mě hubu a vztahoval na mě ruku. Strkal do psa, omezoval mě a dusil mě. Když jsem chtěla jít spát, řekl mi, že spát ještě nepůjdu. Musela jsem mu mýt vlasy, protože by si to sám neudělal. Hrůza,“ popsala Shopaholicadel, která má prý nyní ze svého bývalého přítele velký strach.

  Shopaholic Adel

  „David by mi mohl dělat problémy. Bojím se teď chodit ven. Chová se jako hrozný hajzl. Kvůli němu se bojím chodit na ulici, aby mi náhodou lidé něco neudělali. Mám hrozný strach. Když mi kurýr veze jídlo, poprosím ho, aby mi ho donesl do bytu, že ven nejdu,“ tvrdí Adéla.

  On byl agresivní, já se pouze bránila! Mám nového přítele

  Známá tiktokerka, která během rozhovoru s redaktorem Expresu chvílemi hlasitě plakala, se vyjádřila také k nařčení, že Davida v minulosti bila.

  „Já se pouze bránila, proto jsem ho fackovala. On se choval agresivně a hlavně se pořád urážel a odcházel ven. Já za ním běhala, ale on se nechtěl zastavit. Já mám operované srdce a astma, takže nemůžu dýchat, a on to ignoroval. Když jsem na něj sáhla, odstrkoval mě. Bála jsem se ho,“ dodává Adéla Pulcová, která už má prý nového přítele a je po jeho boku šťastná.

  „Je tu někdo nový, ale nechci o něm mluvit, aby ho lidé nehejtovali a neměl problémy. Znám ho hodně dlouho, ale nehodlám ho zveřejňovat. Konečně jsem šťastná. S Davidem to bylo peklo,“ utrousila vlivná influencerka.

  Shopaholic Adel se svým přítelem Davidem.

  Nevěry? Může si za to sám! Vadilo mu, když jsem zpívala

  Co se údajných nevěr týče, ty Adéla nepopřela, ale ani nepotvrdila.

  „I kdybych ho podvedla, nemá právo se takhle chovat ve vztahu. Kdyby se to stalo, může si za to sám,“ tvrdí Shopaholicadel, kterou také hodně mrzelo, když David kritizoval její zpěv.

  „Hrozně mu vadilo, když jsem zpívala. Přitom i zpěvák Raego či Adéla Zouharová mi řekli, že umím zpívat. Chci se zpěvu věnovat dál a natáčet zase covery na youtubový kanál,“ prozradila své plány Adéla Pulcová.

  Redakce Expresu kontaktovala i Davida Pražáka. Ten si za svými slovy na adresu Shopaholicadel stojí a potvrdil nám, že o návratu k Adéle ani neuvažuje.

  „Mám se skvěle, jsem šťastný a nikoho zatím nemám. K Adéle se vracet nebudu a uvidíme, jestli se někdo nový najde,“ uvedl David alias Fregamer, který aktuálně žije sám.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:00 úterý 11. července 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   106
  • Trapas
   31
  • Sladký
   10
  • Cože
   6
  • Tvl
   6
  • Super
   5