Kde se vzala Shopaholic Nicol? K úspěchu musela procestovat kus světa

Blogerka a moderátorka Nikola Čechová | foto: Profimedia.cz

Stala se fenoménem českého youtuberingu, její Instagram sleduje více než 700 tisíc lidí, což je jeden z nejsledovanějších profilů u nás, už jen Leoš Mareš má více. Kde se ale vzala Shopaholic Nicol (29), která boří internet?

Před pár lety vyplnila Shopaholic Nicol, vlastním jménem Nikola Čechová, díru na trhu, když začala bavit lidi svými videi. I když měla cestu trnitou, tato rodačka z Prahy se nevzdávala, až dosáhla na vrchol. 

Jenže tomu předcházelo dlouhé hledání sebe sama. I když vyrůstala v milující rodině, má starší sestru a mladšího bratra, pořád ji to táhlo dál. Škola sice měla přednost, ale poté co dostudovala Univerzitu Jana Amose Komenského, rozhodla se utéct do Londýna.

Sama netušila, co od života vlastně chce. V Anglii se na pár měsíců usadila, našla si pronájem, pracovala tam. Do toho už ale experimentovala s nejrůznějším natáčením o módě.

Svůj první YouTube kanál si založila v roce 2011, kdy u nás youtuberství bylo prakticky ještě v plenkách. Do povědomí veřejnosti se Nikola dostala především videem s Petrem Lexou alias Hoggym, které mělo více než 1,5 milionu zhlédnutí.

Zůstávala přesto skromnou holkou, která pracovala s módou, nechtěla se stálé práce vzdát, protože si myslela, že její „sláva“ bude mít krátkého trvání a ona upadne v zapomnění. 

Bloggerka Nikola Čechová.

Blogerka Nikola Čechová zažívá opravdový úspěch.

Jenže pak se seznámila s Milanem Peroutkou (27), který jí pomohl prosadit se v showbyznysu. Pro Nikolu to bylo opravdu zásadní přátelství, protože ji zpěvákova sláva dostala až do hudební televize, kde spolu uváděli jeden pořad.

Dokonce se spekulovalo, že tato dvojka spolu má románek, protože většinu času trávili spolu, a to i po práci. Ale oba to svorně popírali a dodnes říkají, že mezi sebou nic nemají.

Teď se ale jejich vztah ještě více prohloubil, začali společně moderovat Snídani s Novou, bohužel moc kladných ohlasů zatím nemají. Ale nevzdávají se.

Novou moderátorskou dvojicí Snídaně s Novou jsou Shopaholic Nicol a Milan...

Novou moderátorskou dvojicí Snídaně s Novou jsou Shopaholic Nicol a Milan Peroutka.

Zatímco se Nikole daří v pracovní sféře, za svůj post na Instagramu si může diktovat i ceny v řádu statisíců korun, v soukromí to dost pokulhává. Influencerka pořád nemůže narazit na toho pravého, v tom jí Instagram vůbec nepomohl. 

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat