Galerie těch nejvíce sexy padesátnic v Česku: Nejlépe vypadá ta nejstarší

Která české celebrity kolem padesátky jsou stále k nakousnutí? Překvapivě vede ta nejstarší! | foto: Koláž expres/profimedia

Zralé ženy jsou bezesporu v kurzu, o tom není pochyb. Přispívá k tomu i fakt, že o sebe začaly s generační výměnou mnohem poctivěji pečovat a mnohdy tak kolem padesátky vypadají víc sexy než kdy dřív. A které z českých celebrit jsou toho zářným příkladem? Nejlépe vypadá paradoxně ta nejstarší!

1.Jitka Asterová (57)

Ano, právě sexy koučka Jitka Asterová vítězí v našem pomyslném žebříčku zralé krásy. Ačkoliv v prosinci oslaví osmapadesáté narozeniny, vypadá stále velmi šik a je okouzlující.

Asterová je stále neuvěřitelně šik. Je možné, že jí táhne na šedesát?

Asterová je stále neuvěřitelně šik. Je možné, že jí táhne na šedesát?

Herečka se vtiskla do povědomí veřejnosti zejména svým velmi otevřeným postojem k sexu a erotice.

Několik let moderovala na Frekvenci 1 pořad Sexy život a dodnes se objevuje například v humorné divadelní inscenaci Monology vagíny, kde ženskou intimitu pravidelně doslova rozkládá na prvočinitele.

Jitka se netají svým otevřeným postojem k sexu. Udržuje ji právě to svěží?

Jitka se netají svým otevřeným postojem k sexu. Udržuje ji právě to svěží?

2.Mahulena Bočanová (49)

Exotická, temperamentní, živelná a samostatná. Taková je Mahulena Bočanová, která těsně na prahu padesátky neztrácí sex appeal a muži jsou z ní paf. Navzdory tomu má však za sebou spíše krátkodobé vztahy. Ten poslední s Karlem Janebou (50) trval necelý rok.

Bočanová s věkem zraje.

Bočanová s věkem zraje.

Neštěstí v lásce jí však život vynahradil půvaby, kterými se může pochlubit jen málo která žena. Tomu, čím ji obdařil, se říká sexy charisma!

3.Leona Machálková (49)

Leona patřila mezi nejkrásnější české zpěvačky před pětadvaceti lety a řadí se mezi ně i dnes. O jejím mladistvém svěžím vzhledu vypovídá i role v muzikálu Dracula, kde vystupovala už v roce 1993 a zdobí představení v roli mladičké krasotinky dodnes.

V květnu oslaví Leona padesátku, jiskru však neztrácí.

V květnu oslaví Leona padesátku, jiskru však neztrácí.

Smyslná zpěvačka má za sebou těžký rok. Navždy ji totiž opustil otec jejího jediného syna Artura Bořek Šípek, který počátkem února 2016 zemřel na rakovinu, a následně byla nucena čelit útokům jeho syna z prvního manželství, který ji nepřímo osočil z vypočítavosti a touze po penězích. Leona přesto vypadá stále báječně.

4.Yvetta Blanarovičová (53)

Jako typická MILFka působí herečka Yvetta Blanarovičová, kterou proslavila zejména role roztomilého čerta z pohádky Princezna ze mlejna. Kdo by to byl řekl, že se z ní s věkem stane taková femme fatale.

Blanarovičová umí být neuvěřitelně sexy. Typická žena vamp.

Blanarovičová umí být neuvěřitelně sexy. Typická žena vamp.

5.Heidi Janků (54)

Zpěvačka Heidi Janků bůhví jakou pěveckou kariéru neudělala, ale možná i to má zásluhu na tom, že ve tváři stále vypadá jako nevinná holčička. Intenzivně se věnuje svému o generaci staršímu manželovi Ivu Pavlíkovi (83), kterého pravidelně vodí na zdravotní procházky Uhříněvsí a vypadají poměrně harmonicky.

Heidi Janků se věkem sukně zkracuje.

Heidi Janků se věkem sukně zkracuje.

Veřejnost v posledních týdnech překvapilo, že se zpěvačka chystá na turné s Věrou Špinarovou. Na tom by nebylo nic tak šokujícího, kdyby se nejednalo o bývalou manželkou Ivo Pavlíka, který Věru před lety opustil právě kvůli Heidi.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:30 úterý 27. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  52
 • Trapas
  29
 • Haha
  19
 • Cože
  17
 • Sladký
  15
 • Tvl
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat