jít naiDNES.cz

Sexy Iva Kubelková v plavkách: Takhle si užívala na dovolené v Barceloně!

Ještě než Iva Kubelková (41) v polovině srpna začne zkoušet muzikál Trhák, vyrazila s rodinou pár dní do Barcelony. Výlet do katalánské metropole slíbila starší dceři Natálii, i ona sama byla s jejím výběrem nadmíru spokojená. Tohle město si totiž zamilovala už před lety.

„Natálce jsme slíbili, že když vysvědčení dopadne dobře, splníme jí sen o cestě do Barcelony, kam ještě v červenci vyrazíme. Koncem měsíce stihneme ještě cestu pod náš milovaný Olymp,“ svěřila při otevření terasy Centra Chodov, kam zavítala i s dcerami. A jak rodiče slíbili, tak i udělali a vyrazili na pár dní na jihozápad Evropy.

Iva Kubelková v Parku Güell v Barceloně

Iva Kubelková v parku Güell v Barceloně

„Pokus o selfie. Jinak krásné místo, kdo míří do Barcelony, určitě zajděte. Gaudí byl king!“ rozplývala se Kubelková v parku Güell. Ten stejně jako třeba Sagrada Família patří mezi nejznámější díla proslulého architekta Antoniho Gaudího.

Iva Kubelková odpočívá ve slunné Barceloně.

Iva Kubelková odpočívá ve slunné Barceloně.

V Barceloně došlo nejen na objevování krás a obcházení světoznámých míst. Iva si plnými doušky užívala také sluneční paprsky. V takových chvílích dala vyniknout své dokonalé postavě. 

„Bohyně! Sluší vám to! Krásná postava! Klobouk dolů, jak se udržujete na výbornou. Jednoznačně jedna z nejkrásnějších žen,“ rozplývali se lidé v komentářích pod snímky, které Kubelková z dovolené postovala na sociálních sítích.

Její fanoušci se navíc mohou těšit na další porci povedených snímků. Známou krásku totiž čeká ještě jedna spanilá jízda, s rodinou se vydá ještě do Řecka, pod milovaný Olymp.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 21. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  9
 • Super
  7
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat