Jaká je práce sexuální asistentky? Někdy si musím zacpat nos, říká Němka

Za prostitutku dáte jen o pár stovek více... | foto: Profimedia.cz

Od roku 2015 i u nás funguje služba sexuální asistence, v rámci níž si postižení nebo staří lidé platí za uspokojování sexuálních potřeb druhými osobami. O tom, jaká úskalí s sebou řemeslo intimních „pomocníků“ přináší, promluvila na sociální síti žena žijící v Německu. Práci si užívá tak na patnáct procent. V nejhorším případě si musí zacpat nos!

Sexuální asistentky vykonávají bezesporu bohulibou činnost, když se snaží naplňovat sexuální potřeby hendikepovaných, kteří se zkrátka bez cizí pomoci neobejdou. Málokdo si ale dokáže představit, co takové asistentky musí během intimní asistence v některých případech překonávat. Žena v Německu otevřela na sociální síti Reddit diskuzi „Ptejte se mě na cokoliv“, ve které odpovídala na veškeré dotazy na tělo.

Žena původem z Ruska žije v Německu od tří let a o nabídce práce se dozvěděla z televizní reklamy. Ačkoliv je práce sexuální asistentky v Německu stejně jako v mnoha dalších zemích Evropské unie legální, neprošla žádným oficiálním tréninkem, který by jí práci usnadnil.

Týdně přijme dva až tři klienty a její práce zahrnuje všechno – od líbání, dívání se až po penis ve vagině, jak žena prozradila jednomu z uživatelů sociální sítě. Práci se snaží dělat tak, aby si ji co možná nejvíce užívala, což se bohužel zatím daří tak v patnácti procentech případů, neboť u některých lidí se vyskytují problémy s dodržováním základních hygienických zásad. V těchto případech žena na sociální síti odpovídá, že alespoň částečně pomůže žvýkačka a zacpaný nos.

Za poskytování sexuální asistence klienti u nás v roce 2015 (kdy se v České republice činnost zařadila mezi legální) zaplatili 1200 korun za hodinu, což se postupně zvedlo až na dvojnásobek. V Německu se ceny pohybují zhruba kolem čtyř tisíc korun a ve Finsku mohou jít až k deseti tisícům.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:26 6. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  66
 • Trapas
  29
 • Haha
  22
 • Cože
  16
 • Super
  14
 • Sladký
  13
Komentáře