Selma Blair s roztroušenou sklerózou neztrácí optimismus a vyrazila si na procházku o holi

Herečka z Hellboye Selma Blair chodí kvůli roztroušené skleróze o holi. | foto: Profimedia.cz

Přestože jí loni diagnostikovali vážnou nemoc, sympatická herečka Selma Blair (46) neztrácí optimismus a směle vyrazila do ulic Los Angeles. O holi. Hvězda filmu Hellboy totiž trpí roztroušenou sklerózou, kvůli níž už má potíže s chůzí.

Nepropadnout zoufalství po diagnóze závažného onemocnění vyžaduje opravdu hodně silnou vůli. Což je přesně to, pro co se rozhodla hvězda Hellboye Selma Blair. Trpí sice roztroušenou sklerózou, ale rozhodla se, že se nenechá připravit o životní optimismus, a tak si s gustem vyšla na procházku.

Selma Blair svou nemoc naštěstí bere s humorem.

Selma Blair svou nemoc naštěstí bere s humorem.

Hvězda Hellboye Selma Blair přiznala vloni na podzim, že trpí roztroušenou...

Hvězda Hellboye Selma Blair přiznala loni na podzim, že trpí roztroušenou sklerózou.

V jedné ruce kávu, druhou rukou držela hůl, o niž se opírala. O tom, že se nemoc snaží brát s nadhledem, informovala hned, jakmile svou nemoc veřejně přiznala.

Hvězda Hellboye Selma Blair musí chodit o holi.

Hvězda Hellboye Selma Blair musí chodit o holi.

„Jsem invalidní. Občas padám. Padají mi věci z rukou. Má paměť je zamlžená. A moje levá polovina těla potřebuje podporu. A já se tomu směju. Nevím přesně, co mám dělat, ale budu dělat, co budu moct,“ napsala tehdy na Instagramu herečka.

Selma Blair musí chodit o holi.

Selma Blair musí chodit o holi.

„Chci, aby byl můj život zase plnohodnotný. Chci si zase hrát se synem, chci se procházet a jezdit na koni. Mám sice roztroušenou sklerózu, ale jsem v pořádku. Pokud mě ovšem uvidíte spadnout na ulici, neváhejte a zvedněte mě. Samotné by mi to trvalo celý den,“ zlehčovala svůj zdravotní stav Selma Blair.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat