„Nas*r si, ty homofobe!“ kritizují lidé urážku Stefana Gabbany, slavného návrháře

Návrhář si utrhl pěknou ostudu, když napsal na sociální síť nevhodný komentář na adresu Seleny Gomez. | foto: koláž expres

Stefano Gabbana, spoluzakladatel módního domu Dolce & Gabbana, zase předvedl své nevybrané mravy a bez okolků na sociální síť napsal, že Selena Gomez je ošklivá. Její fanoušci ho za to roznesli na kopytech. „Nas*r si, ty homofobe!“ neberou si lidé na Instagramu servítky.

Na Instagramu Thecatwalkitalie se objevila koláž Seleny Gomez (25) v červených šatech, kterou módní guru zlověstně okomentoval slovy: „Je tak ošklivá.“ Od té doby se na sociální síti strhla mela a lidé se do Stefana Gabbany pustili. Někteří ho dokonce obviňují z tzv. „bodyshamingu“.

Příspěvek, který tak zkritizoval Stefano Gabbana.

Příspěvek, který tak zkritizoval Stefano Gabbana.

Jsi tak neuctivý, zlý a nerudný! Nebudu ti psát to, co by sis každopádně zasloužil jen proto, že mi nejsou ukradené lidské city. Ačkoliv ty by sis to zasloužil!“ píše jeden z nasupených followerů.

Pravděpodobně jsi zapšklý stařec, když máš potřebu psát tak hrozný věci. Nikdy už si nekoupím nic od Dolce & Gabbany!“ vyhrožuje evidentně zákazník drahé italské značky, kterého slova Gabbany tak vytočila, že už se ke značce odmítá hlásit.

Musíš být neuvěřitelný šmejd a nezasloužíš si vidět kolem sebe takovou krásu. Nikdy nebudeš na takové úrovni krásy a laskavosti, jako je Selena,“ komentuje nevěřícně další z příznivců „teen“ zpěvačky a další souhlasně přitakávají a vychvalují krásu Seleny Gomez do nebeských výšin.

Dvojice zakladatelů módního koncernu Dolce & Gabbana.

Dvojice zakladatelů módního koncernu Dolce & Gabbana.

Je velká ostuda, když módní ikona takto veřejně uráží lidi za jejich vzhled. Bez ohledu na to, kdo na fotce je, měl by sis uvědomit, že tvůj názor si možná přečte pár lidí,“ zamyslel se jiný z návštěvníků stránky.

Stefano Gabbana má z minulosti podobných „škraloupů několik a nedávno podobně jízlivě komentoval modelku Kate Moss. Před třemi lety se dokonce nevhodně strefoval do metody IVF, tedy umělého oplodnění. Za to sklidil kritiku od Eltona Johna, který Stefana přiměl k veřejné omluvě a vyhrožoval mu bojkotem celého módního domu Dolce & Gabbana.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:32 12. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  42
 • Super
  19
 • Trapas
  15
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
Komentáře