jít naiDNES.cz

Přehodnotil jsem smysl života, chtěl bych další dítě, řekl Expresu Saša Rašilov

Hvězda Modrého kódu, Saša Rašilov (47) se po narození dcerky Marušky naprosto změnil. Přehodnotil své priority, myslí především na rodinu a rozhodl se jít jiným životním směrem.

Herec Saša Rašilov už má dvě dospělé dcery s herečkou Vandou Hybnerovou (51), které bezesporu miluje, ale neměl na ně tolik času kvůli práci a kariéře. Chtěl je zabezpečit, nechtěl, aby strádaly, ale bylo to na úkor času, který pro ně často neměl. To se ale změnilo, když se mu narodila dcera Maruška.

Najednou ho to celé pohltilo, chtěl být s miminkem co nejvíce, uvědomil si, že čas s dítětem mu žádné peníze nevynahradí, a dokonce si říkal, že by šel i na otcovskou dovolenou.

„Hodně mě ta rodina pohltila, nebránil bych se dalšímu dítěti, chtěl bych velkou rodinu, protože děti jsou dar, to je opravdu ten smysl života,“ rozpovídal se pro Expres na přehlídce ve známém kadeřnickém salonu.

Ani mu nevadí, že žijí v malém bytě, kde se musejí mačkat, ale on už se nechce honit za mamonem a vše přepočítávat na majetek a peníze.

„Ano, máme takový krcálek, jak říkám, ale určitě by se tam další dítě vešlo, nebráníme se tomu. Důležité je, aby rodina byla šťastná, nikoliv velikost bytu,“ povídal herec dál.

Sašovi manželství s mladší partnerkou prospívá.

Sašovi manželství s mladší partnerkou prospívá.

Přehodnotil i svůj styl života, kdy každý člen rodiny musel mít své auto, drahé telefony. „Řekli jsme si se ženou, že nám stačí jedno auto, které si střídáme. Mně nevadí jezdit tramvají, aspoň si přečtu knížku,“ dodal skromně Saša Rašilov.

Ani mu nevadí, že ho lidé na ulici poznávají. „Já jsem za to rád, patří to k mé profesi,“ uzavřel vyprávění herec, který si myslí, že jeho nejmladší dcera půjde v jeho šlépějích, protože se už jako tříletá ráda předvádí.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat