jít naiDNES.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Saša Rašilov se se podruhé oženil s Lídou Němečkovou. Jeho první žena byla Vanda Hybnerová. | foto: Expres.cz

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let mladší partnerku Lídu Němečkovou. S tou tvoří pár od podzimu 2015 a vychovávají spolu roční dceru Marušku. Obřad proběhl v kostele v Bratřejově, tedy na stejném místě, kde novomanželé na jaře nechali dceru pokřtít.

Svatba se konala na Valašsku v pravé poledne. Sašovi šel za svědka bratr Václav Rašilov a Němečkové herečka Jana Pidrmanová. 

Z běžné rodinné veselky vybočovala snad jen nevěstina róba. Mírně nařasenou širší sukni zcela přebily modré nápisy z českých slov „láska“ nebo anglických „love“ či „more“. Jaký byl záměr, ví nejspíš jen Němečková, která je sama navrhla. Konečnou podobu výstředním šatům pak dala kostýmní výtvarnice Petra Vlachynská.

Veselky se zúčastnila spousta lidí a mezi nimi i známé osobnosti jako Lenka Zahradnická či Iva Pazderková, nevěsta přijala hercovo příjmení.

Saša Rašilov svou nastávající poznal před třemi lety v divadle. „Já jsem byl prostě konsternovaný, že se do té doby nenašel nikdo, kdo by pochopil, že jí má to miminko udělat,“ prozradil už dříve herec s tím, že se zkrátka potkali ve správný čas.

O nastávající svatbě promluvila nevěsta už v březnovém čísle časopisu Marianne. „Ano. V létě. Asi sto šedesát lidí. A na Valašsku, v mém rodném kraji,“ prozradila s tím, že i Saša má tento kraj moc rád. „Jezdili jsme tam s rodiči ještě za ‚komárů‘,“ vysvětlil herec.

Lída je také herečkou, vidět jste ji mohli například v alternativním představení „Pod kontrolou“ nebo „Dotkni se vesmíru a pokračuj“ na Nové scéně Národního divadla. Dále účinkuje ve Studiu Dva či ve Strašnickém divadle.

Zajímavostí je, že v představení „Veřejný dům: Noční šichta“ v Meet Factory si před lety střihla lesbickou scénu s Ornellou Koktovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:44 16. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  70
 • Super
  38
 • Tvl
  19
 • Cože
  16
 • Sladký
  16
 • Haha
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat