Touha po následníkovi? Trojnásobný táta Saša Rašilov se v rodičovství našel

15. března 2019
Má pohled stydlivého klučíka, přitom je herec Saša Rašilov (46) už trojnásobným tatínkem tří dcer. V poslední ratolesti se doslova našel a tráví s ní veškerý čas. S malou Maruškou by klidně šel i na mateřskou. Ale co jeho touhy po následovníkovi rodu? Plánuje „zkusit“ ještě zplodit syna?

Na sympatickém herci Sašovi Rašilovi je poznat, že mu nová partnerka a dcera opravdu svědčí. Po rozvodu s Vandou Hybnerovou (50) vypadal dost sešle, nikoliv jako idol žen.

Ale poté, co potkal druhou manželku, Ludmilu Němečkovou, opět kvete, je vidět, že mu vztah svědčí. A když se stal (potřetí) tatínkem malé holčičky Marušky, naprosto pookřál a už je to zase ten hezký Saša, kterého ženy zbožňují.

Na své děti nedá dopustit a při narození toho posledního se dokonce nechal slyšet, že by byl klidně i na mateřské, kdyby na to přišlo.

Najednou kariéra, peníze a sláva šly stranou. V pokročilejším věku poznal, že ten hlavní smysl je opravdu rodina a být svým dětem nablízku a být tou největší oporou.

A teď nastává otázka, když se v tom rodičovství tak našel, jestli netouží po mužském nositeli slavného příjmení, nebo už s plozením dětí skončil? Sám se k tématu druhého dítěte nechce vyjadřovat. Kdyby čtvrtou ratolest odmítal, asi by se těm otázkám jen vysmíval, ale on mlčí.

Že by se v něm jako v jiných mužích probudila touha po dědici „po meči“, aby s holčičkami jméno nezaniklo? Je možné, že se brzy dočkáme dalšího přírůstku do rodiny Saši Rašilova.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:26 sobota 13. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 22
  • 15
  • 15
  • 14
  • 13
  • 13
Komentáře