jít naiDNES.cz

Zase spolu? Šárka Vaňková se po letech setkala s bývalou láskou Sámerem

Šárka Vaňková a Sámer Issa zase spolu? | foto: Herminapress

Je to neuvěřitelné, ale od té doby, co se spolu utkali ve finálové trojce pěvecké soutěže SuperStar, uběhlo patnáct let! Sámer Issa (33) se zase potkal se Šárkou Vaňkovou (31), s níž chvíli tvořili pár. Vzhledově se zase tak nezměnili, jejich životy ano. Copak spolu asi chystají?

Psal se rok 2004, když se Sámer Issa se Šárkou Vaňkovou poprvé viděli v SuperStar. Jí bylo šestnáct, jemu o dva roky víc. Ona skončila druhá, on třetí. Dokonce spolu chvíli chodili. Pak se ztratili a každý si šel vlastní cestou.

Nedávno se uskutečnilo velké setkání. „Patnáct let od SuperStar 2004 a dneska jsme se viděli po x letech. Šárka Vaňková, pořád stejně krásná,“ vystřihl Issa poklonu Šárce na Instagramu.

Je pravda, že zatímco Issa vypadá oproti svým začátkům v showbyznysu trochu vyžile, Šárka Vaňková se proměnila v krásnou ženu. 

Šárka na rozdíl od Sámera lákavý svět umělců opustila a přestěhovala se za svou láskou na Slovensko, kde doteď spokojeně žije. Jak řekla v rozhovoru pro eXtra.cz, uvažuje už i o dítěti, nicméně netlačí na pilu a nechává tomu volný průběh.

Šárka Vaňková byla první Sámerovou láskou (a také první milenkou), a tak není divu, že pro ni má zpěvák doteď slabost.

Že bychom se dočkali nějakého společného hudebního počinu?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:42 29. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  42
 • Sladký
  15
 • Super
  14
 • Haha
  12
 • Tvl
  12
 • Cože
  9
Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat