Zase spolu? Šárka Vaňková se po letech setkala s bývalou láskou Sámerem

Šárka Vaňková a Sámer Issa zase spolu? | foto: Herminapress

Je to neuvěřitelné, ale od té doby, co se spolu utkali ve finálové trojce pěvecké soutěže SuperStar, uběhlo patnáct let! Sámer Issa (33) se zase potkal se Šárkou Vaňkovou (31), s níž chvíli tvořili pár. Vzhledově se zase tak nezměnili, jejich životy ano. Copak spolu asi chystají?

Psal se rok 2004, když se Sámer Issa se Šárkou Vaňkovou poprvé viděli v SuperStar. Jí bylo šestnáct, jemu o dva roky víc. Ona skončila druhá, on třetí. Dokonce spolu chvíli chodili. Pak se ztratili a každý si šel vlastní cestou.

Nedávno se uskutečnilo velké setkání. „Patnáct let od SuperStar 2004 a dneska jsme se viděli po x letech. Šárka Vaňková, pořád stejně krásná,“ vystřihl Issa poklonu Šárce na Instagramu.

Je pravda, že zatímco Issa vypadá oproti svým začátkům v showbyznysu trochu vyžile, Šárka Vaňková se proměnila v krásnou ženu. 

Šárka na rozdíl od Sámera lákavý svět umělců opustila a přestěhovala se za svou láskou na Slovensko, kde doteď spokojeně žije. Jak řekla v rozhovoru pro eXtra.cz, uvažuje už i o dítěti, nicméně netlačí na pilu a nechává tomu volný průběh.

Šárka Vaňková byla první Sámerovou láskou (a také první milenkou), a tak není divu, že pro ni má zpěvák doteď slabost.

Že bychom se dočkali nějakého společného hudebního počinu?

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat