Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních obrazovkách denně. Jako jedna z hvězd seriálu Ulice byla neustále ve středu dění. Od doby, co její postava zmizela, se o ní ale nic neví – jako by se po ní slehla zem. Když se tedy ukázala ve společnosti, strhla na sebe veškerou pozornost. Především svým vzhledem!

Šárka Ullrichová nikdy nepatřila k herečkám, které trápí kila navíc. Vždy byla hubená, ale nechyběla jí jiskra v oku. Když se však ukázala na přehlídce v Muzeu smyslů, šokovala velkým úbytkem váhy, který se podepsal především v jejím obličeji. 

I přes to ale musíme uznat, že herečka na svůj věk vypadá skvěle. Především když si vzpomeneme na její minulost plnou drog a alkoholu, kvůli níž svého času působila velmi nezdravě.

„Byla to strašná nezodpovědnost. Neměla jsem k sobě žádnou úctu, bylo mi všechno jedno. Začala jsem fetovat a chlastat v době, kdy jsem neměla moc práce. Pak jsem práci měla, jenže jakmile je ten vlak rozjetej, tak se z něj špatně vyskakuje,“ vzpomínala před lety na své období, během něhož vyváděla věci, na které dodnes není pyšná.

Tu jsme mimo jiné viděli vůbec poprvé elegantně oblečenou. Přestože šaty nebyly z jejího šatníku a dle nás nejsou zrovna vkusné, elegantní styl herečce velmi prospěl. Působila žensky a svěže.

Své zde udělaly také boty na podpatku, které jí prodloužily nohy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:02 20. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  91
 • Tvl
  42
 • Trapas
  29
 • Cože
  19
 • Haha
  17
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat