Herečka Šárka Ullrichová je opět bez chlapa: S expartnerem to bylo peklo

Šárka Ullrichová je smrtí kamaráda zdrcená. | foto: Profimedia.cz

Herečka Šárka Ullrichová (44), známá jako pekařka Zuzana ze seriálu Ulice, má na lásku opravdu velkou smůlu. Sama by ráda poznala spřízněnou duši, založila rodinu a žila normálním životem, ale ve vztazích má takovou smůlu, jakou si nezaslouží snad nikdo. Poslední vztah byl prý velkým fiaskem!

Sympatická herečka Šárka Ullrichová si v životě prožila opravdu své. Léčila se ze závislosti na drogách, pracovně to měla dost nahnuté... A v lásce? Tam se přímo utápěla. Neměla nikoho, o koho by se mohla opřít, kdo by ji objal, vyznával své city. Prostě nic, co každá žena potřebuje.

Proto se není čemu divit, že se v každém vztahu začala upínat k mužům, kteří si ji ani nezasloužili. Jen ji využívali, protože je známá herečka, nebo se prostě nechtěli vázat. Přitom Šárka vždycky tolik toužila po tom, aby ji měl někdo rád.

Bohužel ani poslední vztah neměl žádný happy end. Herečka zůstala opět sama, ale nestěžuje si. Jejich soužití mělo takové trhliny, že byla asi ráda, že se partnera zbavila.

„Je to konečně za mnou, byla to procházka peklem, když si to teď zpětně uvědomuju. Až moc se mě snažil řídit a chtěl, aby bylo vše podle něj a já se podřizovala. Lepší být sama než s někým, kdo vás dusí,“ prozradila nám usměvavá herečka.

Ta se teď chce mužům na čas vyhnout. I když by si tolik přála mít rodinu a třeba ještě dítě, nechce se opět spálit. Chce se věnovat hlavně práci, začala hrát v divadle, stále točí Ulici. Nechce řešit partnerské konflikty, které ji tolik vysilují.

Fotogalerie

Komentáře