Opět zklamání v lásce: Je snad herečka Šárka Ullrichová prokletá?

13. ledna

Šárka Ullrichová se po delší době objevila na veřejnosti. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

Sympatické herečce Šárce Ullrichové (44) se lepí smůla na paty. Život se s ní nepáral a uštědřil jí pořádných pár ran. Když už to vypadalo, že konečně našla štěstí a vysněnou lásku, zase si se Zuzanou ze seriálu Ulice osud pohrál. Je snad prokletá?

Málokdo z českého showbyznysu si prožil tolik co pohledná brunetka. I když se díky nekonečnému seriálu proslavila a lidé si její postavu HIV pozitivní pekařky oblíbili, ani to ale Šárce Ullrichové štěstí nepřineslo.

Po úmrtí kamaráda a kolegy Tomáše Valíka si myslela, že už se nikdy nesebere. Cítila se hůře než na léčení z drogové závislosti, které musela v minulosti podstoupit. Jako by jí vyrvali srdce z těla. Nechtěla sama dál žít, utápěla se v depresích. Než potkala muže, který Šárku dokázal opět rozesmát, a dokonce pomýšlela na rodinu.

„Co se rodiny týče, nechávám tomu volný průběh. Na nic netlačím. Mám přítele a jsem šťastná. Pokud jde o dítě, uvidíme. Je mi přes čtyřicet a to tělo něco zažilo. Uvidím, nechám to náhodě,“ prozradila před půl rokem Expresu.

Bohužel uplynulo pár měsíců a zdá se, že vše je jinak. I když si s partnerem malovala růžovou budoucnost, na pana Božského to nevypadá. Život si chtěl se Šárkou asi zase pohrát a udělit jí další životní lekci.

Když jsme chtěli u herečky natáčet to, jak bydlí, nejdříve vřele souhlasila. Neviděla v tom problém, chtěla se pochlubit, jak má domeček hezky zařízený. Ale po pár dnech naprosto otočila a se smutkem v hlase nás musela odmítnout.

„Strašně se omlouvám. Já bych neměla problém natočit bydlení, ale přítel je nakonec proti. Jsem z toho zklamaná, ale možná to nebude dlouho trvat a budeme to moct natočit,“ jako by herečka naznačovala, že asi brzy nastane rozchod.

Nechce si nechat do ničeho mluvit a její partner asi překročil hranice, za které neměl zajít. Nemůže přece nespoutané herečce přikazovat, koho si může vzít domů. Sama oklikou naznačovala, že je rozchod na spadnutí.

Nebo snad byli jen po hádce a Šárka to řekla v naštvání, protože ji tím rozkazováním partner dost ranil a naštval?

Od té doby se odmlčela. Že by se snažila lásku zachránit, nebo si líže rány ze zpackaného vztahu? Vždyť ona si nikdy nic víc nepřála než jen opravdovou lásku a rodinu, pro niž by mohla dýchat. Jen toho pravého ne a ne najít.

Fotogalerie

Anketa

Opět zklamání v lásce: Je snad herečka Šárka Ullrichová prokletá?

Super 12
Cože 12
Tvl 16
Komentáře