jít naiDNES.cz

Viděla jsem ho umírat! Šárka Ullrichová o smrti kamaráda, herce Tomáše Valíka

Šárka Ullrichová je smrtí Tomáše Valíka zdrcená. | foto: Koláž Expresu

Šárka Ullrichová měla k náhle zemřelému Tomáši Valíkovi opravdu blízko. Přestože většina jeho kamarádů ani netušila, že je nemocný, Ullrichová seděla u jeho smrtelné postele.

Byl pro ni jako starší bratr, i proto ji jeho odchod tak zasáhl. Zlomilo mě to, vůbec to nepobírám,“ svěřila se nám herečka, která jako jedna z mála ví, jaké nemoci Valík podlehl.

Vím, co mu bylo, ale nemůžu a ani o tom nechci mluvit . Nechtěl by to,“ sdělila nám herečka, která prý byla s jeho odchodem smířená.

Poslední týden žiji s tím, že umírá. A když jsme se viděli naposledy, což bylo před dvěma dny, byl v umělém spánku,“ vzpomíná herečka.

A přestože s ním nemohla již mluvit, myslí si, že byl se svým odchodem smířený. „Jako by se usmíval, byl smířený a paradoxně krásný a chtěl se rozloučit,“ myslí si Ullrichová, která podle svých slov musí vstřebat fakt, že svého kamaráda už nikdy neuvidí.

Nikdy je jako nekonečno. Na věky,“ dodala herečka.

Tomáš Valík zemřel náhle v sobotu v nemocnici Na Bulovce, kde měl podle všech dostupných informací podlehnout zápalu plic.

Proslavil se díky roli v pohádce režiséra Ludvíka Ráži O Janovi a podivuhodném příteli. V paměti ho budou mít i fanoušci italské pohádkové série Princezna Fantaghiró, ve které ztvárnil roli Prince Ivalda.

V posledních letech se ale dostal do povědomí díky nekonečnému seriálu Ulice, ve kterém si zahrál Richarda Zajíčka.

Herec si díky svému talentu a dokonalé angličtině zahrál i po bou hollywoodské star Toma Cruise a to v Mission Impossible Ghost Protocol.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 7. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  20
 • Super
  15
 • Tvl
  13
 • Sladký
  12
 • Haha
  9
 • Trapas
  9
Komentáře