Našla konečně toho pravého? Šárka Ullrichová z Ulice je zamilovaná až po uši

Šárka opět celá září. | foto: Profimedia.cz

Sympatická herečka Šárka Ullrichová (44) alias bývalá feťačka Zuzana z Ulice opět září štěstím. A nemůže za to nic jiného než láska, v niž snad už ani nedoufala. Po těch fiaskách s muži o nich nechtěla ani slyšet, ale teď se její srdce znovu otevřelo. Že by to byl ten princ na bílém koni?

Usměvavá herečka Šárka Ullrichová nikdy neměla moc štěstí v lásce. Vybírala si nevhodné muže, kteří ji chtěli ovládat a dusit, ale to nemohlo mít dlouhého trvání. 

I když v minulosti toužila po rodině, nechtěla dítě přivést do partnerského svazku, kde sama neměla zrovna na růžích ustláno. Proto se i bála stát se maminkou.

Ještě nedávno Expresu říkala, že se radši zahrne prací a nebude na lásku myslet, protože už má mužů plné zuby. 

„Já si vždycky vyberu špatně...,“ řekla nám Šárka po posledním rozchodu, kdy její expřítel chtěl rozhodovat o všem, včetně domácnosti a koho si tam může herečka přivést. Proto ho hodně rychle „vykopla“.

Kdo je pan tajemný, zatím prozradit nechce.

Kdo je pan tajemný, zatím prozradit nechce.

Ale teď nastal obrat o sto osmdesát stupňů. Její náruč se opět rozevřela a Šárka poznává, jak je zamilovanost krásná. Dokonce je to tak vážné, že už o tom informovala fanoušky na sociální síti.

„Ano, mám přítele, jsem šťastná a zamilovaná,“ potvrdila Ullrichová informace Expresu s tím, že nechce odkrývat jeho identitu, aby ho hned na začátku nevystrašila. A hlavně jejich vztah nezakřikla. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat