jít naiDNES.cz

Sandra Parmová o bývalém příteli Janotkovi: V kontaktu vůbec nejsme, náš rozchod byl osud

Krásná moderátorka Sandra Parmová (33) se nedávno stala vdanou paní a přejmenovala se na Pospíšilovou. Jak je to příjmení výstižné, co se vztahu k jejímu muži týče. Na nic nečekali a opravdu si pospíšili, jen po půl roce sexy blondýnka otěhotněla. Přitom s bývalým partnerem Michalem Janotkou na to čekala pět let. Jak na jejich vztah vzpomíná? Proč rozchodu nelituje?

S usměvavou moderátorkou televize Prima Sandrou Parmovou jsme se sešli v salonu módní návrhářky Aleny Wilson, která sympatickou blondýnku oblékne na akci Nej sestřička v Náchodě.

Kolik ona sama je schopna utratit za oblečení?

„Je to podle ročního období. Samozřejmě v zimě to stojí více, nebojím se za kvalitní bundu utratit i deset tisíc, takže na nákupu nechám i pár desítek tisíc, ale tak to není celý rok. Ráda nakupuji především pro dcerku, to utratím asi nejvíce,“ smála se čerstvě vdaná paní Pospíšilová.

Nemůže si vynachválit to, že s Pavlem Pospíšilem svůj vztah posunuli dál, i když nejdříve přišla dcerka. Tu zplodili jen půl roku po seznámení. 

„Nebylo na co čekat. Já už po čtrnácti dnech znala jeho rodiče, naprosto jsme si sedli. Já ho vlastně dostala na doporučení přes přátele, kteří nás dali dohromady. Věděla jsem, že to je on, se kterým chci strávit celý život,“ rozplývala se Sandra.

Nebylo jí líto, že takovou vášeň a zapálení pro budoucnost nezažila po boku reportéra Michala Janotky, s nímž žila pět let a všichni čekali, kdy se vezmou?

Sandra Parmová se svým dnes již expartnerem Michalem Janotkou.

Sandra Parmová se svým dnes již expartnerem Michalem Janotkou

„Prostě se to tak stalo, asi to byl osud, že jsme spolu nezůstali, že jsme spolu nezaložili rodinu. Já bych nepoznala svého manžela, i Michal je teď šťastný se svou rodinou. Asi jsme se k sobě nehodili,“ řekla moderátorka, která jejich vztah bere jako pravěk.

„V kontaktu nejsme, nevoláme si, nepíšeme, není důvod. Samozřejmě, co se týče práce, nemáme problém spolu mluvit, ale v soukromí k tomu není důvod,“ dodala s úsměvem Sandra s tím, že má teď nejlepšího muže na světě.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat