Nevíte, jak zabavit děti? Vyrazte s nimi na sběr odpadků jako Sandra Nováková

19. listopadu 2020
I když ještě před pár týdny měla Sandra Nováková (38) úplně jiné starosti, z koronaviru už se zdárně dostala, a tak může zase vyrážet ven. Při jedné z takových procházek spojila příjemné s užitečným a spolu s manželem, režisérem Vojtěchem Moravcem (33), vzali do ruky pytle na odpadky a lesu trochu ulevili. Asistoval jim při tom i syn Mikuláš.

„Dnešní procházku v lese jsme si zpříjemnili sbíráním odpadků. Zdaleka jsme neprošli celou naši trasu, co chodíme,“ nechala se slyšet Sandra Nováková, která vyrazila s manželem Vojtěchem Moravcem a synem Mikulášem na vzduch. 

Při té příležitosti se rozhodli, že trochu uleví oblíbenému lesíku a posbírají odpadky, co jim přijdou do cesty. A že jich bylo!

„Jsme v podstatě teprve na začátku. Ale i tak slušný skóre... Posbírali jsme pět pytlů a čtyři pneumatiky! Jen co teď s tím?“ pídila se na sociální síti hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód. 

„Netušíte, zda se dá zavolat odvoz odpadků z konkrétního místa například u pražské správy služeb?“ ptala se Sandra.

„Myslím, že obec by to měla umět zařídit,“ odpověděla jí zpěvačka Dannie, která byla, podobně jako zástupy dalších, z jejich aktivity nadšená.

„To je krásný. Kdyby bylo víc lidí, jako je vaše rodina,“ vzkázala Novákové jedna z fanynek.  

„To dítě (asi kluk) se netváří moc nadšeně ze sběru toho bordelu,“ usmála se další a poukázala na malého Mikuláše, jehož výraz po sběru odpadků mluvil za vše. Ten při sběru samozřejmě jen asistoval, přece jen je to „zábava“ určená odrostlejším dětem...

Fotogalerie

Komentáře