Další díl z komedie Nováková s Moravcem na dovolené: Koupali se mezi výkaly!

Vojtěch Moravec si postěžoval, že se v Thajsku museli koupat mezi výkaly. | foto: Facebook Vojtěcha Moravce

Již nikdy by neměli nikam vycestovat a pro jistotu by neměli raději ani vycházet ze svého bytu. Sandra Nováková a její partner Vojtěch Moravec nejenže ušetří desetitisíce, ale hlavně nervy. Znovu totiž vyrazili na rodinnou dovolenou a opět prožívají muka!

Jak jsme vás již informovali, Vojtěch Moravec a Sandra Nováková se i letos rozhodli vycestovat za hranice Česka. Po posledních zkušenostech z Egypta se ale pro jistotu rozhodli na doporučení svých přátel zamířit do exotického Thajska. Ani tam ale neprožívají dovolenou snů.

A nejde jenom o déšť či opuštěné prostory, o kterých jsme již psali. Na zastávku na turisty oblíbeném ostrově Phi Phi do konce života nezapomenou.

Ráno jsme jeli autem do přístavu a pak dvě a půl hodiny trajektem. Vystoupili jsme v ráji na ostrově Phi Phi. Naskákali jsme do tyrkysové vody a Mikuláš začal kopat díru z bílého písku. Všichni lidé stáli po prsa ve vodě a odháněli malé kousky čehosi na hladině. Okamžitě jsme poznali, že to jsou ho*na, tak jsme rychle vylezli ven. Najednou jsme viděli, že si Mikuláš nestaví z písku, ale ze zátek od piva a vajglů,“ šokoval znovu Moravec.

Nakonec se rozhodli pronajmout si loď a vyrazit na jinou pláž.

Ani tam ale nenašli štěstí. „Po šestiminutové plavbě jsme se ocitli na pláži z filmu Pláž. Okamžitě mi na tašku skočila opice a ukradla nám všechno jídlo pro Mikuláše. Když nám začala brát i osobní věci a útočit na nás, řidič lodi nám nabídl, že si zbytek věcí můžeme dát k němu a že na nás počká. Hodinu. Tak jsme stihli udělat jen tuhle fotku a jeli zpátky,“ postěžoval si Moravec.

Tak snad se jim vydaří jiná další dovolená. Naděje umírá poslední.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 23. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  15
 • Trapas
  9
 • Tvl
  8
 • Super
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře