Konec večírkové krále? Sámer Issa slibuje poslední mejdan a potom se prý změní

Sámer Issa oslaví příští týden 30. narozeniny. A slibuje už žádné megavečírky v jeho stylu, kdy se z něj stal král Václaváku, žádné striptérky a albánští „kamarádi“.

Po Sámeru Issovi není během roku vidu ani slechu, vyjma jednoho dne – narozenin. Naše nejvýraznější hvězda vzešlá ze SuperStar pořádá každým rokem megavečírky, které zpravidla končí za účasti policie (naposledy na jeho křtu kalendáře podobodali rusky mluvící muži bodyguarda). Se starým Sámerem je prý konec.

„Tyhle narozeniny jsou poslední. Další už veřejně slavit nebudu. Myslím, že jsem slavil 12 let, což je dost,“ svěřil se na tiskové konferenci, kterou uspořádal ke své poslední párty.

Sámer na prahu třicítky bilancuje a rád by se vymanil ze škatulky příslušníka zlaté mládeže, kterého řídí neschopný managment a financují podivné skupiny lidí. Také přiznává, že se za posledních dvanáct let nikam neposunul.

Moje cena od Superstar je stále stejná. Nezměnila se. Nerad to přiznávám, ale bohužel - je to tak,“ dodal. 

Otázkou je, jakým směrem by se chtěl chtěl vlastně vydat. Zkusí hudbou oslovit i starší publikum? „Ještě pořádně nevím. Je třeba něco změnit,“ krčí rameny Issa. Jedno je jasné - prvním krokem ke změně je konec velkých oslav a vymanit se z vlivu špatných našeptávačů.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 neděle 29. listopadu 2015. Anketa je uzavřena.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Komentáře