Zombie dvojnice Angeliny Jolie si zlomila krk a napálila celý svět

Iránka Sahar Tabar se na sociální síti prezentuje jako kříženec Angeliny Jolie a Mrtvé nevěsty. | foto: Koláž Expres.cz

Může se pořád dokola opakovat a apelovat na lidi, aby nevěřili všemu, co vidí na internetu, ale to je, jako by člověk mluvil do dubu. Vždyť kolik se našlo lidí, kteří mladé Íránce Sahar Tabar (20) věřili, že se zoufale chce stát klonem Angeliny Jolie, a její děsivé snímky prohnané Photoshopem považovali za jasný důkaz toho, že někteří lidé jsou v honbě za svým idolem schopní čehokoli.

To, že se jedná o žert a umělecký žánr, mnozí fanoušci Sahar Tabar pochopili až v momentě, kdy na Štědrý den postovala další děsivou fotku, z níž mrazí. „Zlomila jsem si krk,“ nechala se slyšet Íránka, která na digitálně upravené fotce leží v nemocnici napojená na kapačky.

Tabar začala na Angelině Jolie ujíždět v době, kdy jí pár lidí řeklo, že je hollywoodské hvězdě trochu podobná. Pak už stačilo do světa pustit zprávy o tom, že postupně absolvovala sérii plastických operací, aby se své modle ještě víc přiblížila. Lidé, kteří hltali její příběh, si vůbec nevšimli, že snímky ani nemají ambici vypadat jako pravé, že je na nich na první pohled patrné, že je někdo upravoval. Přesto smyšlený příběh zhltli i s navijákem.

Poté, co její žertík vyšel najevo, dívka zařadila zpátečku a přiznala, že skutečně několik plastických zákroků absolvovala. Nikdy prý nechtěla vypadat jako herečka známá svou superštíhlou postavou a trpitelským výrazem ve tváři.

„Je to Photoshop a v neposlední řadě make-up. Pokaždé když dávám obrázek na stránky, udělám svůj obličej víc legrační. Je to můj způsob sebevyjádření a druh umění,“ prozradila vykutálená mladá dáma, která nachytala celý svět. Ve svých uměleckých fotografiích, které často odkazují spíše k Mrtvé nevěstě Tima Burtona, ale pokračuje vesele dál.

„Fanoušci vědí, že to nejsem já. Nechci vypadat jako Angelina ani jako Mrtvá nevěsta. Jsem jim možná podobná, ale já jsem sama sobě múzou. Nechci se nikomu podobat,“ trvá na svém Tabar.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:32 10. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Haha
  10
 • Super
  9
 • Tvl
  8
 • Cože
  6
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat