jít naiDNES.cz

Sagvan Tofi proniká do ženského světa: V podpatcích a punčoškách se cítí dobře

Ženské oblečení padne Sagimu jako ulité. | foto: Divadlo Broadway/Kvítek MandragoryProfimedia.cz

Známý bouřlivák Sagvan Tofi (54) nikdy nešel s davem. Vždycky vyčníval, byl rád středem pozornosti a nechtěl zapadnout jako šedá myš. Což se mu v poslední době rozhodně podařilo.

Sympatický showman Sagvan Tofi se nebojí žádné výzvy. Jde do všeho po hlavě a nedělá si starosti s tím, jestli ho lidé budou považovat za blázna, či nikoliv. Je prostě svůj, proto ani chvíli neváhal, když vzal roli, kde se musí převléct za sexy ženu. 

Punčochy, podvazky, sexy šatičky a boty na podpatku. V tomto oblečení musí Sagvan odehrát půlku představení muzikálu s hity Heleny Vondráčkové, kde hraje policistu, který přešel na druhý břeh.

A v kostýmku ženy mu to vážně sekne. Nemít ty vousy, je v paruce a vyzývavém oblečení tak přesvědčivý, až by se mohlo stát, že by ho na ulici zastavovali muži a zvali ho na rande. 

Má v tom snad nějakou zvláštní zálibu, nebo je to poprvé, co si takto musel obléknout punčošky, podprsenku a úzké šatičky? 

Kvůli roli v muzikálu Kvítek Mandragory se Sagvan s Mirkem Etzlerem neustále...

Kvůli roli v muzikálu Kvítek Mandragory se Sagvan s Mirkem Etzlerem neustále převlékají za ženy.

„Ještě jsem si to nikdy nevyzkoušel, teď je to poprvé, co hraji v dámských šatech,“ sdělil nám Sagvan Tofi, jehož alternuje Miroslav Etzler, který už párkrát ženy hrál.

Sagi je ale za tuto zkušenost velmi rád, protože tím prý poznal lépe ženský svět a jak to má něžné pohlaví těžké, když musí nosit tuny make-upu, podpatky a snažit se hezky vypadat. Teď si prý své partnerky bude o to víc vážit. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat