jít naiDNES.cz

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem Stanislavem Zindulkou se ale rozloučit již přišla. Do strašnického krematoria v pátek dorazila i herečka Libuška Šafránková. A z jejích slov bylo zřejmé, jak moc je smutnou událostí rozrušená.

Téměř nevychází ze svého domu a ve společnosti ji uvidíte málokdy. Když počátkem února zemřel režisér Václav Vorlíček, jeho pohřeb vynechala a nad odchodem muže, který ji obsadil hned do několika snímků, truchlila raději v soukromí.

Ačkoliv to nikdo neočekával, se Stanislavem Zindulkou se ale přišla rozloučit osobně. Brala to možná jako svou povinnost.

„On se o nás celý život staral. O celý ročník. Vůbec nás nepouštěl ze zřetele, takže jsme s ním strávili veškeré studium. I po absolutoriu nás nepřestal sledovat,“ svěřila se Šafránková, z jejíchž slov bylo zřejmé, jak moc ji smrt učitele zasáhla.

„Já si nedovedu představit, že to končí. Člověk má pocit, že tyto věci nikdy nekončí,“ dodala herečka, která byla podle svých slov se Zindulkou v kontaktu do posledních chvil jeho života.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:12 20. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Trapas
  18
 • Cože
  15
 • Haha
  14
 • Sladký
  14
 • Tvl
  14
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

jít naiDNES.cz