Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Sexy Sabina, co si umyla zadek na Bali: Místo svatby rozchod! Ex se vrátil z kriminálu

  Byla to ostuda jako Brno a psal o ní celý svět. Před dvěma a půl lety si česká fitness influencerka Sabina Doležalová nechala v jednom z hinduistických chrámů od partnera Zdeňka opláchnout intimní partie ve svěcené vodě. Videem se pak mladá kráska ještě chlubila na sociální síti, za což sklidila obří kritiku. Krátce po aféře pár oznámil zásnuby a chystal velkolepou svatbu. Z té ale sešlo. „Nejsme spolu už několik měsíců,“ potvrdila spekulace sexbomba. Shodou okolností před pár dny opustil brány věznice její bývalý přítel, který si odpykával trest za to, že se Sabiny zastal před diskotékou.

  Jedna z nejznámějších českých fitness influencerek Sabina Doležalová, která se proslavila skandálem na Bali, před časem zanevřela na sociální sítě, začala pracovat na své psychice a pohrávala si s myšlenkou, že se z ní stane mentální koučka.

  „Pronikám do tajů mentálního koučinku a doufám, že se jednou uvidíme i proto, že budou lidé chtít pracovat na své hlavě a nejen na těle. Lidé se v průběhu života mění a za jeden život se proměníte nejmíň desetkrát,“ uvedla před časem na Instagramu krásná Sabina, která se pak načas odmlčela.

  Už tehdy se mezi lidmi hojně spekulovalo o tom, že Sabina už netvoří pár s přítelem Zdeňkem, s nímž kvůli výše popsané aféře musela dokonce podstoupit očistný rituál v tradičním hinduistickém oděvu.

  Sabina Doležalová musela s přítelem podstoupit jakýsi očistný obřad.

  Tyto spekulace nyní fitness trenérka potvrdila na Instagramu ve Stories, kde dala možnost fanouškům, aby se jí zeptali, na cokoliv budou chtít. 

  Pochopitelně většina otázek mířila právě na rozchod se Zdeňkem, který měl být údajně bouřlivý. Důkazem budiž fakt, že Sabina okamžitě ze svého profilu smazala všechny společné fotografie.

  „Nejsme spolu už několik měsíců. Hermionku (pes) mám já. Více to na sociálních sítích rozmazávat nebudu, posunula jsem se dávno,“ svěřila se blonďatá kráska s dokonalým tělem, která už je na sociálních sítích opět aktivní.

  Sabina na Bali

  S fitness trenérem Zdeňkem přitom Sabina ještě nedávno působili jako dokonalý pár. Své profily plnili zamilovanými fotografiemi a společně plánovali pohádkovou svatbu.

  Sabina se Zdeňkem vypadali jako dokonalý pár.

  Z kriminálu se vrátil její ex, seděl kvůli Sabině!

  Shodou okolností před pár dny opustil brány věznice Sabinin bývalý přítel, známý MMA zápasník Michal Kotalík, který už se usilovně připravuje na návrat do klece.

  Bijec, na jehož comeback se jistě těší celá organizace Oktagon MMA, byl propuštěn koncem loňského roku za dobré chování. 

  Michal Kotalík se dočkal předčasného propuštění.

  Kotalík si odpykal něco málo přes tři roky za rvačku před diskotékou. Zápasník se před klubem pustil do mladíka, jenž obtěžoval jeho tehdejší přítelkyni Sabinu.

  „Frajer mi típl cigaretu o zadek a propálil mi legíny na kůži za to, že jsem ho odmítla. A kromě plácání přes zadek mi sahal všude možně,“ napsala tehdy na sociální síti Sabina, která se prý s Kotalíkem nerozešla v dobrém a neměla tedy potřebu mu u soudu pomáhat.

  Kotalík, který není zdaleka prvním ani posledním českým MMA zápasníkem, co byl ve výkonu trestu, si ale v base uvědomil, že pokud bude chtít, může ve světě bojových sportů dokázat ještě velké věci.

  „Navázat na předchozí kariéru určitě chci, ale už to chci dělat jinak a líp. Člověk tam má dost času přemýšlet a je pravda, že jsem řadu věcí nedělal dobře a stejně tak řada věcí vůči mně nebyla dobře. A to se musí změnit, to musí být jinak,“ řekl Kotalík v nedávném rozhovoru pro MMA Shorties.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

  Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

  Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

  Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

  Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

  Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz