jít naiDNES.cz

Natálie Grossová promluvila o zdravotním stavu své maminky: Musíme to zaklepat...

Natálie Grossová promluvila o zdravotním stavu své maminky. | foto: Herminapress

Není to dlouho, co se objevily spekulace, že manželka zesnulého premiéra Stanislava Grosse je po náročné operaci, při níž jí kvůli nebezpečnému nálezu odebrali obě ňadra. Šárku Grossovou (49) jsme o víkendu potkali na jedné společenské akci, kde ji doprovázela mladší dcera. O svém zdravotním stavu, který ji údajně ohrožoval na životě, nechtěla Šárka mluvit. Ale Natálie (16) byla o něco sdílnější.

Je vdova po bývalém premiérovi Stanislavu Grossovi v ohrožení života? Podle dostupných informací se jí v prsou měly opakovaně dělat cysty, které způsobily, že jí lékaři měli ňadra odebrat.

A právě na Šárčino zdraví jsme se zeptali její dcery Natálie. Podle ní je ale maminka zcela zdravá.

„To, co se píše, není pravda. Maminka je v pořádku. Musím to zaklepat, ale vše je v pohodě,“ sdělila nám teprve šestnáctiletá Natálie Grossová, která již v takto nízkém věku ví, jaké je to přijít o rodiče.

A právě smrt jejího otce Stanislava Grosse ji s maminkou a sestrou Denisou velmi sblížila. „Maminka je skvělá. Dělá mi řidiče, pomáhá s učením. Žije pro nás,“ řekla nám Grossová na představení nové kolekce Calvina Kleina.

Natálka nám také prozradila, že vdova po Stanislavu Grossovi je stále sama.

„Má kamarády, ale partnera ne. Se sestrou to neřešíme, jen chceme, aby byla šťastná. Pokud si někoho najde, tak doufáme, že na ni bude hodný a bude nás mít rád. Mamka má ale nás a je šťastná,“ dodala hvězda chystaného muzikálu Čarodějka, která když se nepřipravuje na nový muzikál, pomáhá sestře s přípravami na její svatbu.

„Když ségra vidí nějaké fotky šatů, hned mi je ukazuje. Těším se, až jí s tím budu moct pomoct. Datum svatby sice ještě nevíme, ale s Robinem říkali, že by mohla být někdy kolem zimy,“ prozradila Grossová.

Ačkoliv i ona prožívá první lásku, podle jejích slov jde spíš o kamarádství. „Děláme spolu v divadle, takže se vidíme tam. Je to fajn,“ uzavřela. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:25 17. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  35
 • Trapas
  26
 • Haha
  15
 • Tvl
  15
 • Sladký
  13
 • Cože
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat