Poznali byste děti z komedie S tebou mě baví svět? Takhle dnes vypadají!

Jak dnes vypadají děti, které si zahrály v komedii Marie Poledňákové? | foto: Facebook, Archiv iDNES

Dášenka, Pepíno a Matýsek. Tři jména, která si každý hned spojí s jediným filmem - S tebou mě baví svět. Přemýšleli jste však někdy nad tím, jak představitelé legendárních postav vypadají nyní?

Komedie S tebou mě baví svět je nesmrtelná! Kdo by si nevzpomněl na zimní patálie tří tatínků, kteří se rozhodli strávit jako každý rok několik dní na horách a nečekaně s sebou dostali děti?

Zatímco tři mužské hlavní postavy, Júliuse Satinského, Václava Postráneckého a Pavla Nového, si vybaví každý, po dětech jako by slehla zem.

Redakci Expres.cz se však povedlo představitele Dášenky, Pepína a Matýska dohledat! Co teď dělají a jak vlastně vypadají?

Představitel Pepína, který pronesl legendární hlášku, že se Matýsek pos*al.

Představitel Pepína, který pronesl legendární hlášku, že se Matýsek pos*al.

Nejvíce k poznání z těchto tří jmenovaných, je bezpochyby představitel Pepína, Cyril Křůpala, který se živí jako vedoucí marketingové komunikace společnosti Home Credit. Sice už nemá blonďaté vlásky, výraz v obličeji má pořdá stejný.

Představitel Matýska je dnes o něco větší.

Představitel Matýska je dnes o něco větší.

To Matýsek, který vlastně nic neříkal, a i přes to se stal jednou z nejoblíbenějších postav, je naprosto k nepoznání! Lukáš Pelánek je pořádný kus chlapa, rád cestuje a tráví čas s přáteli. Roztomilého klučíka, který si nadělal do kalhot, byste v něm ale rozhodně nehledali!

Představitelka Dášenky, která šla sněhem v bačkůrkách.

Představitelka Dášenky, která šla sněhem v bačkůrkách.

A o něco známější představitelka Dášenky, která šla ve sněhu v bačkůrkách, je dnes okatou brunetkou a na natáčení nevzpomíná v nejlepším. Kromě toho, že málem umrzla, měla záněť průdušek, přes který musela točit, ať chtěla nebo ne.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 úterý 6. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  112
 • Cože
  23
 • Tvl
  23
 • Sladký
  22
 • Haha
  21
 • Trapas
  19
Komentáře

Mohlo by vás zajímat