jít naiDNES.cz

Dieta? Je*u na to! Rytmus se před zápasem s Marpem cpe ve fastfoodu

Už 27. prosince slovenského rapera Rytmuse čeká dost možná největší a nejtěžší životní výzva. Na galavečeru organizace XFN v pražské O2 aréně se postaví tváří v tvář raperovi Marpovi a rozdají si to spolu v ringu! Zatímco Marpo, který se v minulosti dlouhé roky věnoval bojovým sportům, dře až se z něj kouří, Rytmus má, zdá se, vše na salámu. Před pár dny byl například viděn, jak se stavil ve fastfoodu pro ne zrovna dietní pokrm.

Rytmus si na „cheat meal“ (jedno výjimečné nezdravé jídlo vymykající se dodržované dietě sportovce, pozn. red.) zaskočil v Praze krátce poté, co si užil show s bývalým boxerem Mikem Tysonem.

Slovenský raper, který se připravuje na dlouho očekávaný boxerský zápas s Otakarem Peřinou alias Marpem, si dal nezdravou pochoutku v mexickém fastfoodu v centru Prahy.

V Burrito Grande si známý rebel nechal jídlo zabalit s sebou a pokrm si poté odnesl v krabičce do svého bílého mercedesu. Pravděpodobně se potřeboval posilnit před dlouhou cestou do Bratislavy.

Dieta před velkým zápasem mu asi nic neříká.

Dieta před velkým zápasem mu asi nic neříká.

Zajímavé je, že ve chvíli, kdy si Rytmus objednával ve fastfoodu, nedaleko od něj koncertovala jeho bývalá láska Dara Rolins, která se krátce po vystoupení vášnivě líbala s uznávaným ekonomem Tomášem Sedláčkem.

Zdá se, že každý z nich si užil večer podle svého gusta. Zatímco Dara možná navázala novou známost, Rytmus porušil přísnou dietu a pochutnal si na jinak zakázané dobrotě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:25 9. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  6
 • Super
  5
 • Trapas
  4
 • Haha
  2
 • Cože
  2
 • Sladký
  2
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře