jít naiDNES.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus. Populární raper odložil (verbální) zbraně, kterými pálil proti bývalce Daře Rolins (45), a konečně se začal věnovat příjemnějším věcem, třeba zařizování nového bydlení. Spolu se svou přítelkyní Jasminou Alagič (29) se nastěhoval do přízemní rezidence ve středomořském stylu s velkým atriem a bazénem.

„Znáte to, s nadšením hledáte, vybíráte a potom dlouho nic. Po čase jedete na prohlídku něčeho, co jste ani neměli v plánu, a rázem jste DOMA,“ zasnil se Rytmus, který je na svůj nový „bejvák“ právem pyšný.

„Moc krásný. Tam se musí úžasně relaxovat. Dobrá volba!“ chválí výběr Vrbovského jedna z fanynek. „Krásný, ať se bydlí ještě krásněji. Konečně má někdo vkus,“ přidává se další. 

Drtivé většině Rytmusových příznivců se přízemní dům se zahradou a bazénem dost líbí. Zejména dámy pak poukazují na množství velkých skleněných ploch, které by nechtěly mýt ani leštit.

To týpka z Petržalky ale trápit nemusí, protože on s hadrem a leštěnkou volný čas jistě netráví, na to má lidi. A i když má jeho přítelkyně, slovenská moderátorka Jasmina Alagič ráda naklizeno, nemůže chtít úklid rozlehlé nemovitosti ani po ní.

Není pochyb o tom, že nemovitost, kterou si raper vybral, je velmi fotogenická a vypadá skvěle. Stavba ve stylu středomořských haciend poskytuje dost prostoru i soukromí, pár se nemusí cítit být každému na očích. 

Dalším významným benefitem takového bydlení je fakt, že odpadá únavné chození do schodů, což ocení nejen lidé s malými dětmi, ale i senioři.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:13 15. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  50
 • Super
  14
 • Tvl
  14
 • Haha
  10
 • Cože
  10
 • Sladký
  9
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat