Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Paľa Drapák s manželkou Janette, které došla trpělivost s Patrikem Vrbovským. Ten se do zpěváka pustil nevybíravým způsobem. | foto: Koláž Expres.cz

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V novém songu se pustil do řady slovenských umělců, kteří mu (v jeho očích) nesahají ani po kotníky. Jedním z nich byl i Paľo Drapák, který dělá „dělá muziku pro omezené dementy“. To dost rozčílilo jeho manželku. Sebrala odvahu a sepsala Rytmusovi pěkně dlouhý a peprný dopis. Ten si známý pozér a provokatér za rámeček asi nedá.

„Tohle není běžná hudba pro omezené dementy, aby diktovali, jak by nám to mělo hrát. Ne že by mě to s*alo, ale konečně pochopte, že nefrázuju jak je*lý Drapák Paľo,“ hlásí Patrik Vrbovský ve své části songu, na kterém se podílelo více umělců. Asi aby případný (ne)úspěch lépe snášeli...

„Ty, Rytmusi Kingu, který si bereš do své neohrabané huby mého muže v nechutné a nic neznamenající písničce, ty, který používáš auto-tune na svůj hlas, ty, který uděláš maximálně jeden velký koncert s orchestrem za rok?“ ptá se Janette Drapáková, která se po delší úvaze přece jen rozhodla veřejně bránit manžela na sociální síti.

„Ty, který se nonstop navážíš do médií, protože tobě a tvému egu ukřivdila nadšením, že se svojí partnerkou, které svým hulvátským chováním ničíš celkem slušně rozběhlou kariéru, nedej bože, čekáte dítě?“ ťala manželka zpěváka do živého.

„Že se nestydíš, ty spratku? Ty k mému muži můžeš tak maximálně vzhlížet a učit se, jaké to je být normálním chlapem a správným mužem,“ doplnila Drapáková, které došla trpělivost s Rytmusovými nabubřelými řečmi a okatým zesměšňováním kolegů nebo kopání do těch, kdo se mu postaví.

„Nějaký přefetovaný..., ani nevím, co přesně... mi za to nestojí,“ uzavřela své vyjádření žena slovenského zpěváka. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:02 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  452
 • Haha
  60
 • Tvl
  18
 • Cože
  17
 • Trapas
  16
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat