Místo ostrých řečí high five! „Chci vyhrát,“ říká Rytmus před bojem s Marpem

Poprvé se rapeři Marpo a Rytmus střetli tváří v tvář před megaduelem, který je v plánu za měsíc v O2 aréně. Čekal se první ostrý konflikt, nakonec si ale oba drsňáci dali jen přátelský placák neboli high five a usmáli se na sebe, jako by si snad ani nechtěli ublížit. Zatím to vypadá, že místo krvavého duelu, na který se všichni těšili, půjde jen o nevinnou rvačku dvou kamarádů.

Už 27. prosince se v O2 aréně uskuteční galavečer bojových umění pod hlavičkou organizace XFN. Zdaleka největším tahákem je boxerský zápas dvou raperů – Marpa a Rytmuse. Ti se ve středu v pražském obchodním centru Nový Smíchov prvně oficiálně střetli tváří v tvář a měli tak možnost prohodit mezi sebou pár ostrých slov před svými fanoušky a před novináři. Bohužel k ničemu takovému nedošlo. 

Původně měl být v pražské O2 aréně Marpovým soupeřem osmatřicetiletý Thajec Saenchai, který má na svém kontě přes tři sta vítězných zápasů. 

„Rozbil by mi hubu,“ odhadoval Marpo. Jenže zápas s ním padl a přišla nabídka od Rytmuse, který má rád výzvy. A teď tu máme zápas, na který si podle promotéra XFN Petra Kareše koupilo lístek už více než jedenáct tisíc lidí.

„Hrozně jsem se těšil na zápas se Saenchaiem, protože to je thajská dvojka nebo jednička, má 316 výher. Věděl jsem, že pravděpodobně nemůžu vyhrát, ale je to pocta, nechat si rozbít hubu od někoho takového, takže jsem byl hodně na vážkách,“ řekl na středečním „stare down“ (setkání tváří v tvář), kde o několik židlí dál seděl právě Rytmus.

O boxerském zápasu mezi Rytmusem a Marpem se ví už hodně dlouhou dobu. Poprvé se tito dva borci na oficiální akci střetli až tuto středu v nákupním centru na pražském Smíchově. A na drsnou přestřelku rozhodně nedošlo. Nejspíše z toho důvodu, že oba dva k sobě chovají veliký respekt.

Poprvé společně zapózovali médiím.

Poprvé společně zapózovali médiím.

Rytmus si Marpa váží coby kvalitního a zkušeného fightera a Marpo Rytmuse zase jistě oceňuje za jeho odvahu.

I přestože je Marpo favorit, tak to nechce dávat příliš najevo.

To Rytmus (jako již tradičně) ve středu překypoval sebevědomím. A to přestože boxuje teprve tři roky a oproti Marpovi je v bojových sportech stále ještě začátečník. 

„Mojí další metou je vyhrát tento zápas,“ prohlásil. „Kvůli vítězství to přece děláme,“ vysvětlil.

Tento zápas jistě přiláká mnoho diváků.

Tento zápas jistě přiláká mnoho diváků.

„Jdu si splnit sen. Chci pozdvihnout tento sport a chci odvést co nejlepší výkon,“ řekl dále na tiskové konferenci drsný slovenský raper, který se nedávno zasnoubil se svou láskou Jasminou Alagič.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:18 22. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  31
 • Trapas
  13
 • Super
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Komentáře