jít naiDNES.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu, je drsný raper Rytmus (42) samá něžnost. Sdílí se svými fanoušky štěstí, které momentálně pramení především z uspokojivého osobního života. Má to jedinou vadu na kráse. Rytmus si prostě nedá pokoj a nepřestane sociální sítě ládovat fotkami, přes které je velký nápis „Nekraďte nám fotky pro vaše primitivní články, vy kokotkovci!“. Nabízí se tedy otázka, proč to raper dělá.

Rytmus byl odjakživa svérázný, nebojí se ale zacházet do stále větších krajností. Přestože dává do svého osobního života velkoryse nahlédnout prostřednictvím sociálních sítí, následně se rozčiluje, že se jeho příspěvky objevují v médiích. Proč si tedy sociální sítě nevyčlení jen pro určitý okruh lidí?

Před pár hodinami raper sdílel video, které natočil na gynekologii. On i jeho láska Jasmina zasněně pozorují obrazovku ultrazvuku, na které je vidět jejich „malé my“, jak Patrik své dítě s láskou nazývá.

Ačkoliv video na Instagram sám vložil, neopomněl k příspěvku připsat, že obsah zřejmě brzy stáhne. Nebyl by to Rytmusův post, aby v něm chyběl velký nápis „Nekraďte nám fotky pro vaše primitivní články, vy kokotkovci!“.

Jak raper avizoval, video po pár hodinách beze stopy zmizelo.

Proč si úspěšný umělec tolik protiřečí? Nejdřív nevynechá jedinou intimnost, má evidentně potřebu se vyzpovídat, následně se rozčiluje, že se jeho – často kontroverzní – příspěvky objevují v médiích. Předstírá snad své rozhořčení nad tím, že o něj mají média zájem?

Vždyť by mohl být spokojený, že se o něm píše, ať už je to v jakémkoliv smyslu. Nejhorší reklama je přece žádná reklama. Řada dnešních hvězd by navíc bez sociálních sítí prakticky neexistovala. Ne že zrovna tohle by byl případ Patrika Vrbovského, jehož umělecké zásluhy se bezesporu vepsaly do historie slovenského i českého rapu.

Rytmus je ale osoba veřejně známá, a když něco veřejně sdílí, musí počítat s tím, že na to média mohou reagovat. Pokud své soukromí sdílet nechce, nemusí se o něj dělit. Nebo si svými výstupy ve skutečnosti říká o pozornost?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 16. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Haha
  26
 • Super
  16
 • Tvl
  13
 • Sladký
  12
 • Cože
  6
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat