Rytmus požádal Alagič o ruku: Co na to Rolins?

Raper Patrik Vrbovský (41) je mužem činu! Stačilo, aby světlo světa spatřily fotky Dary Rolins (45), jak se líbá s ekonomem Tomášem Sedláčkem, a hned následoval „protiútok“. Rytmus se vytasil s fotkou, kde jeho láska Jasmina Alagič (29) světu ukazuje ručku s prstenem, a hned přispěchal s jímavým líčením romantické žádosti o ruku.

„Staneš se ženou mého života? Řekla ANO. Stalo se tak v bosenské Tuzle, okolo půlnoci, na jejím oblíbeném místě. Do poslední vteřiny netušila, že prsten jsem od čtvrtka nosil u sebe,“ zasnil se Rytmus.

„Bylo to krásné, emoční a tak přirozené. Na tento moment jsem čekal celý život a povím vám, že pokleknout před ženou vašeho života a požádat ji o ruku, to je nepopsatelně nejhezčí pocit, jaký jsem zažil,“ vyznal se drsný raper, který roztál jak sníh při oblevě.

Aby demonstroval, že je pořád drsným hochem, neodpustil si rýpnutí do novinářů a všech „kokotkovců“, to asi aby jeho žádost o ruku nebyla tak kýčovitě romantická. „Nekraďte mi fotky pro vaše plytké články, vy kokotkovci,“ napsal k jinak velmi líbezné a něžné momentce.

Možná by stačilo, kdyby si to „zamilované ťululum“ zrušilo Instagram a začalo konečně žít skutečný život.

Dara Rolins na toto konto vzkázala, že není čas ztrácet čas a svatbu oběma moc přeje. Pro Top Star dále uvedla, že kdyby ona sama o svatbu stála, byla by se vdala už dávno.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:10 5. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  64
 • Haha
  22
 • Super
  20
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat