Stovka hostů, romantika s balonky: Takhle probíhala svatba Rytmuse a Jasminy!

19. května 2019
Slovenská svatba roku je za námi! Raper Rytmus si včera řekl ano se svou těhotnou kráskou Jasminou Alagič. Veselku přísně střežili najatí bodyguardi, aby se na místo nedostali žádní novináři či fotografové. Několik detailů se ale na veřejnost přece jen dostalo. Svatba dvou slovenských celebrit se zdála být spíš skromnější, dorazilo na ni sto hostů, výhradně příbuzných a přátel. Každý z nich přinesl červenou květinu a společně pak vypustili balonky ve tvaru srdíčka.

Když si bere drsný raper sexbombu z televize, leckdo by čekal honosný obřad za účasti desítek televizních štábů. Za zdmi zámku v Pezinku ale včera panovala o poznání klidnější atmosféra.

V první řadě si Rytmus s Jasminou najali armádu bodyguardů, která měla za úkol nevpustit jediného novináře či fotografa. Lustrací ale podle všeho prošli i někteří hosté, kteří dostali přísný zákaz zveřejňování jakýchkoliv fotografií novomanželů. Ti nakonec dva snímky z obřadu zveřejnili sami.

Přestože se celá veselka odehrála za zavřenými dveřmi, slovenskému serveru Topky.sk se podařilo několik detailů získat.

Nevěsta Jasmina si na svůj velký den najala ty nejlepší stylisty. O make-up se postaral její dlouholetý kamarád Milan Švingál, vlasy vyzdobené korunkou si vzal do parády Ján Molnár a šaty navrhla Jana Pištejová. 

Švingál si také během dne neodpustil sdílení rýpavého příspěvku na adresu Rytmusovy bývalky Dary Rolins. „Když ti konečně zvoní zvonky štěstí,“ je napsáno u fotky ze svatby v narážce na jeden z Dařiných hitů.

Rytmus s Jasminou Alagič si řekli ano!

Jasmině to náramně slušelo.

Svatby se zúčastnila přibližně stovka lidí, což je na nejslavnější pár slovenského showbyznysu vlastně poměrně skromné číslo. Šlo výhradně o příbuzné a nejbližší přátele. Rytmusovi šel za svědka parťák ze skupiny Kontrafakt Ego, Jasmině zase sestra Alexandra. 

Přestože na svatbě byla přítomna velká spousta hudebníků, nikdo z nich během dne nevystoupil. Hudbu mělo po celou dobu na starost duo Anita Soul a Eugen Vizváry.

Výzdoba se nesla v duchu červených a zlatých barev. Přispěli k ní právě i samotní hosté, ti byli pověřeni, aby na svatbu donesli červenou květinu.

„Buďte našimi floristy a přineste jeden květ v červené barvě. Z květů uděláme speciální kytici, proto vás prosíme, přineste květy neozdobené, čisté, bez mašliček,“ stálo už ve svatební pozvánce.

Svatba Rytmuse a Jasminy Alagič vypadala velmi romanticky.

Svatebčané vypustili červené a zlaté balonky.

Na oplátku pak každý svatebčan dostal červený nebo zlatý heliový balonek ve tvaru srdíčka. Ty pak po obřadu všichni vypustili z nádvoří.

Kromě toho dostali hosté i jeden dárek na památku, což je na Slovensku zvykem. Šlo ale o věci poněkud netradiční, každý dostal balíček produktů kliniky krásy a mandlovokokosovou sladkost.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:39 pondělí 16. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • 85
  • 81
  • 31
  • 27
  • 25
  • 22
Komentáře