jít naiDNES.cz

Rytmus s Jasminou si podávají biomatky, které jim mluví do výchovy dítěte

Jasmina s Rytmusem zatočili s biomatkami. | foto: instagram

Stát se matkou, to je velká událost sama o sobě. Erupce emocí, lásky, nevyspání, hormony. Do toho se na vás začnou valit zaručené rady příbuzenstva, známých a na sociálních sítích i od neznámých chytráků. Otravné biomatky novopečené rodiče Rytmuse s Jasminou Alagič ve výchově syna poučují. Raper pro ně má ale vzkaz: „Nám je nejlépe!“

Co se narodil prvorozený a vymodlený syn Sanel, nestačí se slovenská moderátorka Jasmina Alagič divit. Na instagramovém profilu to schytala za neergonomické nosítko, protože synovi ničí záda.

Schytala to za cestování dva týdny po porodu, za nevhodnou stravu i za příliš nákladné pleny, které si krásná moderátorka dovolila před nedávnem propagovat.

Naštěstí svérázný přidrzlý raper v tom má jasno a na nevyžádané rady má celkem jasnou odpověď. „Jak by řekly eko-bio-raw přemotivované matky odchované na brožurách o tom, že nosítka jsou špatná, na cestování je brzy a v botách se po bytě nechodí… Já bych chtěl říct, že je nám nejlépe!“ vzkazuje Rytmus.

Zatímco Jasmina na nevyžádané rady reaguje po žensku a ráda vše vysvětlí, Rytmus vzal matky s alternativními postupy útokem a bezostyšně se jim vysmívá.

„Chtěl bych poradit hlavně od maminek, co sledují influencery a píšou do diskuzí. Poraďte mi, jestli se z hlediska ekologie vyplatí koupit plenku, kterou vyrobili v NASA. Děti do ní můžou s*át až do tří let, tak mi poraďte. Ten náš syn totiž strašně se*e. Ještě mi poraďte v diskuzi ohledně nosítka. Slyšel jsem, že vyrobili nějaké s klimatizací, nechte nám prosím nějaký další komentík a mějte krásný den,“ utahuje si z militantních matek Rytmus.

Rodina si zrovna užívá dovolenou v Chorvatsku. Ani tam se zamilovaní rodiče nedočkají klidu. Jako jeden z nejsledovanějších párů Slovenska jsou pod drobnohledem.

Jakmile se jim narodil syn Sanel, vyrojily se na jejich instagramových profilech ženy, které svůj život zasvětily bezchybné výchově svých dětí.

Právě řada z těchto zasloužilých matek má zřejmě pocit, že jako odbornice na dětskou tematiku musí řádně vyškolit ty méně zkušené. Plné mouder o volné výchově, bambusových plenách a jediné správné výživě poučují o ideální výchově.

Ta ale neexistuje.

Každá výchova, byť sebedokonalejší, na dětech zanechá nějakou tu „modřinu“. A o tom to hlavně vůbec není. Dítě nepotřebuje být obklopené dokonale biodegradovatelnými a dokonale výživnými, užitečnými, multifunkčními výrobky.

Dítě potřebuje hlavně lásku a spokojené rodiče. Což se o některých lovkyních dokonalosti dá říct jen těžko. Smiřte se, milé ženy, samy se sebou. Možná pak nebude zapotřebí pročítat odborné publikace jen kvůli výměně plen.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat