jít naiDNES.cz

Rytmus se chystá boxovat v ringu, koho si zvolí za svého soupeře?

Slovenský rapper Rytmus je tvrdý chlap. Dává to je najevo nejen ve svých textech, ale také láskou k bojovým sportům, kdy jako jejich fanoušek nechybí na žádné větší akci. Na jednom z dalších galavečerů organizace XFN se ale v tomto roce představí i v opačné roli. Navlékne rukavice a půjde si to rozdat do ringu!

Když organizace XFN na začátku prosince uspořádala dosud největší galavečer MMA v pražské O2 aréně, rapper Rytmus nemohl chybět. Bojové sporty miluje a na Instagramu se často chlubí tvrdými údery na trénincích v boxerském ringu. Fanouškům teď prozradil, že v roce 2018 předvede svoje dovednosti naostro.

„Deal je dohodnutý, 2018 bude VELKÝ @xfightnights. #MoneyFight #RytmusFight,“ napsal Rytmus na Instagram pod logo organizace XFN. Na jednom z fighterských galavečerů se tak letos můžeme těšit i na souboj jedné z hvězd hudební scény. Pro bojové sporty to bude znamenat další významný posun v raketovém nabírání popularity.

Přestože XFN je organizací smíšených bojových sportů, tedy MMA, na tento rok chystá pořádané události rozšířit i o ringové rvačky. To se týká právě plánovaného souboje Rytmuse, který tak zatím neznámého soupeře vyzve v boxu. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:00 18. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Trapas
  8
 • Haha
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  2
 • Tvl
  2
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře