Rytmus zrušil auto za miliony. Už má nové a vzkazuje: Je to v pohodě!

Rytmus minulý týden boural auto za miliony. Nic si z toho nedělá a už má náhradu a vzkazuje: „Je to v pohodě!“ | foto: instagram

A je tu zase Rytmus a jeho pondělní dávka provokace s názvem „Pondělky nejsou zlé“. Tentokrát se raper pochlubil novým sponzorským autem, které si dal na Instagram nedlouho poté, co svůj předchozí vůz za miliony „zrušil“ na dálnici. Promptně fanouškům vysvětluje, že k nehodě došlo jen proto, že měl pneumatiky semi-slicky a všechno je v pohodě. Rytmus jde prostě příkladem.

Pondělky nejsou špatné! Minulé úterý jsem chytil v hustém dešti aquaplaning. Naštěstí se nikomu nic nestalo, takže všechno v pohodě. Odnesl si to lehce zadní nárazník a auto je pojištěné, takže žádné fatální následky,“ vysvětluje Rytmus fanouškům na sociální síti a dodává, že měl pneumatiky semi-slicky, kvůli kterým to na blátivém povrchu abnormálně klouzalo, a tak situaci holt nezvládl ukočírovat.

Naštěstí má Rytmus sítě rozhozené všude, a tak už mu přistálo nové sponzorské auto. „Ani si nepamatuji, kdy jsem naposledy měl špatný den. Miluju pondělky. Na viděnou,“ dodává aktér Sídliskového snu a znovu tak všem připomíná, jak se má perfektně.

Škoda že to nezvládne bez toho nádechu ironie a vyčleňování se, které se nese v podobném duchu jako hesla jeho módní kolekce Zamilovaný, bohatý, úspěšný. To na*ere, co?“ nebo Single, bez peněz a uhoněný“ jako varianta pro nezadané.

Všichni Rytmusovi přejeme bohatství i lásku, ale nešlo by to bez toho naparování?

Co se nehody týče, tak způsob, jakým se o ní raper vyjadřuje, je skvělý příklad pro všechny náctileté followery, kteří Rytmuse se zatajeným dechem sledují a hltají každé jeho moudro, které neváhají ověřit v praxi.

Nehoda? Není problém, objeví se někde nové auto, život je skvělý! Možná by si raper mohl znovu prostudovat literaturu moudra, jejíž střípky tak často sdílí, a než něco pustí do éteru, ještě jednou to zvážit. Když už chce jít příkladem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:06 9. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
 • Tvl
  6
Komentáře