Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

MK

Jen mě zaráží jakou žumpu dokážou pisálci bulvárních exkrementů že sebe dostat s čistým svědomím. Pro koho je to užitečné? Pro stejné ubožáky jako jsou autoři. Ani kousek empatie aslusnosti. Pojďme se vrtat v jejich životech, stejně jako to dělají oni druhým. Co, Barboro Koukalová