jít naiDNES.cz
Nejdrsnější rozchody roku. Které celebrity by na rok 2017 nejraději zapomněly?
Karen Mchitarjan Expres.cz
  0:01
3/5

Hanka Gregorová a Ondřej Koptík

Hana Gregorová již o jeho polibky nestojí.

Hana Gregorová již o jeho polibky nestojí.

Ačkoliv nebyli manželé, nemají spolu ani děti a chodili spolu jenom dva roky, šlo o nejnechutnější a nejvíce propíraný rozchod českého showbyznysu za poslední roky. A vše začalo, když Hana Gregorová odhalila slabost Ondřeje Koptíka pro omamné látky a vyhodila ho ze svého bytu. Poté následoval několikadenní tah Prahou, během kterého, jak sám přiznal, zkusil pervitin a i jiné drogy, udělal scénu před jejím vchodem, když zavolala policii, utekl pryč, posléze způsobil scénu v areálu nemocnice na Karlově náměstí, a když tehdy chtěl utéct, měl proskočit sklem a zranit se.

Hana Gregorová poslala Koptíkovi jeho věci prostřednictvím kurýra a myslela si, že je konec. Šeredně se ale spletla. Ondřej Koptík nejenže ihned volal do médií, ale záhy začal zásobovat svůj facebookový profil různými nechutnými detaily z jejich soukromého života. Celé trápení a zostuzení vdovy po Radku Brzobohatém trvalo dlouhé týdny a zdálo se, že to nebude mít konce. Koptík rozdával jeden rozhovor za druhým a doslova se cpal před kameru.

Zatímco Gregorová mlčela, jeho to víc povzbuzovalo, aby byl ve svých básních detailnější. Podle svých slov mu šlo jenom o to, aby ho jeho životní láska kontaktovala a řekla mu osobně, že je konec. Dokonce si začal i s pornoherečkou Silvií Řehákovou, aby Gregorovou vyprovokoval k jakékoliv reakci.

Ačkoliv se své zprávy dočkal, nešlo o Gregorovou. Ozvali se mu totiž její právní zástupci. A právě to byl moment, který Koptíka zastavil. Poté vydal své poslední prohlášení, ve kterém si sypal popel na hlavu, negoval vše, co napsal, a omluvil se celé rodině své exlásky. Pak nastala jeho mediální smrt a podle posledních informací se Koptík živí jako řidič taxíku.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 30. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  10
 • Haha
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Cože
  5
Komentáře